kompatibilata LCD TV a DVD Rekordéru

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vorry 27. 9. 2007 23:15

Ahoj lidi.Chci si kupovat DVD rekordér Panasonic EX77EP-S a k tomu LCD TV Philips 32PF5331/12.Budou mezi sebou moci komunikovat nebo mám raději vybrat výrobky stejné značky?Ještě dodám ,že Panasonic rekordér podporuje výstup obrazu 1080p
vorry
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 28. 9. 2007 17:36

Ahoj,

myslím, že jde o to, jakou komunikaci si představuješ.

Jestliže LCD s DVD rekordérem korektně propojíš - nejlépe prostřednictvím HDMI kabelu - zcela jistě to pojede. Pokud ale čekáš, že se budou nastavovat třeba programové nabídky a vzájemně synchronizovat, jak tomu bývá u výrobků od jedné značky, při jejich prvotním nastavení, pak to asi ne. Také nebude možnost ovládat oba přístroje jedním dálkovým ovladačem.

K Panasonicu a jeho systému VIERA info v CZ, třeba zde http://www.panasonic-europe.com/vieraex ... so=cs-CZ#1
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vorry 28. 9. 2007 18:44

No právě ,to sem měl na mysli.ten jeden ovladača tak.Mě se moc líbí a myslím ,že i funkčn+ rekordéry Panasonic.Ale potřebuju ,kvůli tmavému nábytku,stříbrnou LCD,ale Panasonic jich moc nedělá a když jo,tak mají pomalou odezvu a nebo jim chybí HDMI výstup a tak.DVB-T nepotřebuju,protože budu mít příjem přes satelit .Nemáš nějakej typ na nějakou vyhovující a spolehlivou stříbrnou(může být i částečně)LCD Panasonic.Budu rád ,když mi někdo dá tip.Předem díky.
vorry
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 28. 9. 2007 20:26

Ahoj,

já jsem se stříbrným okrajem našel tento http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAC_3763 údajně je to povedený model, avšak jeho cena (i v internetových obchodech) je vyšší, než u Tebou vybraného Philipsu.

Mně nevadí černý design TV apod. Samozřejmě - stříbrná je výhodnější kvůli prachu ;-)
Kombinace obou barev u dvou výrobků, např. černé LCD a stříbrné DVD se k sobě hodí. Tudíž pak záleží na tom, zda dáš přednost designové (resp. barevné) shodě, nebo jednoduššímu a příjemnějšímu ovládání.

BTW: DVD rekordéry Philips Ti nevyhovují ? To by byla druhá možnost - mít vše Philips.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vorry 28. 9. 2007 20:32

No o tomto LCD taky uvažuju,ale jak píšeš,tak ta cena je i na netu nejlevněji kolem 26 500 kč.O tom ,že bych měl vše Philips jsem také uvažoval,ale ty rekordéry nejsou tak kvalitní a i vzhledově se mi moc nelíbí.Ale našel jsem ještě jednu TV Panasonic,ale nevím jestli je dobrá?Nemáš o ní něco v notýsku?
Je to tahle:http://www.alave.cz/lcd-televize-a-monitor-32-panasonic-viera-tx-32lm70pa:p:203052
vorry
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 28. 9. 2007 20:45

Předpokládám, že je to (alespoň to dle označení tak vypadá) tento model http://panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AAC_4109

Nechápu proč Panasonic na svých stránkách neuvádí (já si toho tedy nevšiml), že vyrábí dvě barevné mutace.

Ne o tomto modelu nevím nic. Osobně bych si připlatil za předchozí typ od Panasonicu - ten co jsem ,,linkoval". Je možné, že cena před Vánoci ještě popoleze dolů - no uvidíme.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vorry 28. 9. 2007 20:57

Jasně.Hele díky moc za ochotu a rady.Ještě si to musim pořádně rozmyslet.Ale moc času nemám.Zrovna předěláváme obývák,takže do 14 dnů bych to chtěl mít vše pohromadě.Do Vánoc tedy čekat nemůžu :cry: .
taky si myslim ,že je tvůj link kvalitnější.fakt ještě uvidim a dám vedět co si nakonec pořídim.Zatim čau a dík.
vorry
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 28. 9. 2007 21:13

Není zač, jak jsem psal - bohužel, nemám dlouhodobější zkušenost.

Pakliže cokoliv zakoupíš, po vyzkoušení, otestování apod. dej vědět.
Můžeš udělat mini recenzi, napsat, co se Ti líbí, co ne, jaké jsou Tvé dojmy apod.

Předem díky za všechny, kteří navštíví toto fórum a hledají zde pomoc, rady a informace. :wink:

Tak hlavně --->>> Šťastnou ruku při výběru :!:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků