Toshiba 32 WL66 - zkusenosti

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hisaak 22. 10. 2006 19:54

Nemate nekdo LCD Toshiba 32 WL66? Jak hraje? Prednosti? Chyby?
http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortc ... PrmaId=566

Prijde mi, ze dava dobry pomer cena/vykon. Videl jsem ji hrat v jednom obchode, ale meli desivy signal.

Prosim, jen osobni zkusenosti. Zadne lcd vs. plazma flamy nepotrebuji.
hisaak
Junior

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 22. 10. 2006 22:21

Osobnu skusenost zatial nemam, ale obzeram sa uz po nej odkedy na trh prisla... V kazdom teste co som cital ju len vychvalovali - tu je prehlad vsetkych oceneni, resp. vysledkov testov - http://www.toshiba.de/consumer/content/ ... id4_4.aspx . Myslim, ze za jej sucasnu cenu je to viac nez vyhodna kupa.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bkery 28. 10. 2006 14:04

Tiež som ho osobne nevidel, ale aj napriek tomu si ho idem kúpiť.
Už pol roka čítam a sledujem všetko okolo a toshiba je to naj za tie prachy.
Najpodstatnejšia vec prečo som sa tak rozhoidol bola , že má najlepší obraz na analógový signál.

Inak ak chces porzi si http://www.hifi-forum.de tam mas o kazdej značke vela.( Aj to že samsung má najlepší panel, ale "na..vno" tuner, takže sa dá pozerať iba cez YUV alebo HDMI........)

eto vsjo
Adrian Nevey je najlepší!!!!
bkery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod romanca 6. 11. 2006 15:45

ako si bol napokon spokojny s tou toshibou? ja chcem tiez telku hlavne na analogove vysielanie.
Skoda Favorit -> Opel Vectra A -> Nissan Almera -> Honda FR-V
romanca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bkery 6. 11. 2006 18:24

je objednany, ale este stale ho nemam. ked pride napisem. nakoniec som si kupil ten 37WL66Z.
Adrian Nevey je najlepší!!!!
bkery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bkery 18. 12. 2006 21:04

No, už ho mám doma, a pár dní už ide.
Ztial som velmi spokojný, všetko funguje ako má.
Som dosť prekvapený aký dobrý obraz má káblovka (upc), aj keĎ kvalita dosť kolíše. Keď je dobrý signál je obraz presne taký ako z dvd. Detailne kvalitu obrazu porovnať neviem, chcelo byto 2 telky vedla seba. Velké plus je podla mna 9 formátov obrazu od 4:3 cez zoom, live, 14:9 až po 16:9.
Zvuk je oproti samsungu bomba.

Plánujem v blizkej dobe kúpiť dvdrekordér s DVB-T a HDMI. Som zvedavý či to bude lepšie ako kablovka.
Ževraj má DVB-T velku kompresiu takže kvalita nič moc.
toť vsjo.

Ak máte otázky ohladom telky tak sa pytajte.
Adrian Nevey je najlepší!!!!
bkery
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krampik 20. 12. 2006 21:33

Mohu jen doporučit, mám ji už půl roku v provedení WL66Z (černá se stříbrným orámováním). Obraz je perfektní, barvy jsou tak akorát dle PAL normy, dají se detailně nastavit, pro každou barvu (červená, modrá, zelená, purpurová,azurová, žlutá) je možné nastavit její odstín, sytost a jas. Podsvícení panelu je plynule regulovatelné. Zobrazení černé hodně záleží na zdroji signálu, z kvalitních zdrojů - DVD, DVB-S/T kde bývá zakódováná informace o úplné černé je intenzita černé dobrá. Přijímaný PAL signál (BT 601) automaticky převádí na HD (BT709).
Interpolace a deinterlace obrazu je výborná, žádné trhání prudkých pohybu, žádné zubaté hrany, o deinterlaci se stará procesor Genesi/Faroudja s DCDi algoritmy. Tahle telka se díky neschopnosti dovozce Toshiby (Fast s.r.o.) podstatě nevyskytuje v maloobchodní síti, také jsem ji kupoval přes web, dle recenzí, v Praze je k vidění v prodejně SACO na Poříčí, ale dráž než na webu. Mimochodem když jsem ji kupoval stála 39000,- v maloobchodní ceně!
krampik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedrokol 13. 3. 2007 11:55

Mate nekdo tuto LCD-TV propojenou s PC? Je lepsi ji spojit pres D-sub, nebo pres DVI->HDMI?? Jake rozliseni lze nastavit pres ktery kabel?? (WL66 jsem koupil za 19 999 Kc v Tescu :wink: )
pedrokol
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků