55cm Philips, LG nebo JVC ?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hawtin 14. 6. 2006 23:47

Ahoj, planuju koupit 55cm televizi a rozhoduju se mezi temito trema.. Pomuzete mi nekdo s vyberem? Jde mi hlavne o kvalitu obrazu a prijemne uzivatelske rozhrani.. Nejvic se klanim k Philipsu, ale nikde sem ho jeste nevidel live, tak nevim.. Diky za rady.. Jura

PHILIPS 21PT5421
http://www.korunka.cz/televizory-4-3/philips-21pt5421

LG RZ-21FB55RX
http://www.korunka.cz/televizory-4-3/lg-rz-21fb55rx

JVC AV-21QS5SE
http://www.korunka.cz/televizory-4-3/jvc-av-21qs5se
hawtin
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 15. 6. 2006 07:30

No neviem...rozhodoval by som sa len medzi Philips a LG (ten JVC ma nezaujal)...ale ja sa skor zo zasady priklanam k tomu Philipsu. Inak je dost mozne ze ten LG ma obrazovku Philips.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hamster 15. 6. 2006 07:57

taky bych se přiklonil k tomu Philipsu.
Nevím jak v poslední době (už se o to moc nezajímám) ale ještě kdysi dááávno (asi 3 - 4 roky zpět), když jsem si pravidelně kupoval časopis Stereo & Video, Philipsy patřily mezi to naprosto nejlepší, co se dalo koupit (spolu s Panasonic nebo Loewe).
I když i LG mívaly obrazovky Philips, takže ...
hamster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POiNTER 15. 6. 2006 08:26

hamster píše:...ale ještě kdysi dááávno (asi 3 - 4 roky zpět), když jsem si pravidelně kupoval časopis Stereo & Video, Philipsy patřily mezi to naprosto nejlepší, co se dalo koupit (spolu s Panasonic nebo Loewe).n/quote]
Philips patri stale medzi spicku v TV. Podla mojho nazoru ma momentalne najlepsie technologie v oblasti CRT a LCD TV (aj ked ich tlaci najme do TOP produktov, ktore su dost drahe). Avsak Sony, Samsung a Panasonic maju rozbehnute velmi dobre reklamne kampane a Philips to bude musiet teraz dobiehat.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hamster 15. 6. 2006 08:54

jo, jo ...taky mám doma Philipse. Kupoval jsem ho právě podle výsledků nějakého testu ve S&V. A ten obraz prostě nemá chybu.
hamster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hawtin 15. 6. 2006 11:56

OK..diky za rady.. pujdu do toho Philipse.. Kdyz uz mam DVD Philips DVP720SA, tak ty znacky budou aspon pekne ladit:).. diky
hawtin
Junior

Odeslat příspěvekod RaFu 15. 12. 2006 17:08

Na trhu má nyní PHILIPS s 55cm úhlopříčkou dva typy: 21PT5421 a 21PT5409, jsou víceméně shodné a nemohu se rozhodnout pro který z nich. Má větší vliv na kvalitu obrazu funkce "BLACK STRETCH" (21PT5421) a nebo "SCAVEM" (21PT5409)? Jinak jsou víceméně (kromě designu snad) stejné.

Black Stretch Electronics
Elektronické zpracování signálu, které ve většině televizorů Philips maximalizuje kontrast ztmavením některých částí obrazu do úplně černé.d/quote]

Scan Velocity Modulation (SCAVEM)
Systém, který mění rychlost vychylování elektronového paprsku v obrazovce TV. Významně zvyšuje ostrost obrazu.s/quote]

Díky za pomoc../quote]
RaFu
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků