Jak propojit notebook a projektor?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mapek 9. 2. 2006 12:30

Mám notebook Amilo A 1667G. Jak mám k němu připojit projektor BenQ PB6240? Tento notebook má kartu ATI Mobility Radeon X700 a DVI-I výstup na druhý monitor. V DVI-i mám přechodku na VGA kabel a ten mám v projektoru. Při nabíhání Windows XP projektor zobrazí uvítací obrazovku, ale pak ztratí signál. Na notebooku jsem zkoušel Fn+F4, což by mělo zapnout výstup na druhý monitor a nic. Při použití S-video kabelu všechno běží bez problémů (samozřejmně s nízkým rozlišením). Ve vlasnostech zobrazení je pak projektor detekován jako připojený, což při připojení přes DVI-I + VGA není. Co s tím?

Doplnění: Ta samá situace nastane, když se snažím připojit místo projektoru monitor.
Mapek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majpo 17. 2. 2006 10:08

Pokial sa tam zobrazi "uvitacia obrazovka" t.j. je to
1.benq blabla alebo
2. XP prostredie a potom sa strati?Pokial je to prva moznost tak treba naklonovat obraz "twin" v nadstaveni grafickej karty nejde vystup VGA resp. DVI.Pokial druha tak vystup cez VGA resp. DVI s redukciou ide a treba zmenit roslisenie kedze to je projektor v XGA rosliseni tak na pribuzne rozlisenie (1024 x 768) resp. podporovane rozlisenie.T.j. znizit rozlisenie.Projektor nieje LCD monitor.Skus to daj vediet.
Majpo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mapek 17. 2. 2006 10:22

To co píšeš, jsem zkusil. Podle podpory to bude asi zmetek. Z toho co jsem vygooglil je problém asi v tom, že nejde zapnout výstup na druhý monitor.
Mapek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digiman (novy) 17. 2. 2006 11:19

mělo by to bý tstejný jako ve stolnim sám používam 2 monitory a TV , nezapinam 2 monitor ale přepínam mezi televizí a druhym monitorem jestli jelikož ma připojenou i tv a ta karta umí jen 2 zařízení současně jelikož má jen 2 DAC převodníky kdyžtak pokud by si měl problem tak my pošli skrýn z ovladacího softu já ti zakroužku kde co a jak
digiman (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mpedro 21. 9. 2007 22:45

Ahojte,mam notebook Toshiba Satelite M50-130 s grafikou Ati Mobility X600SE.Mam problem s pozeranim programu na tv.Ak je film v prehravany v Windows media playere ide ok ale ak v real playere 10 je cierna obrazovka,zvuk je v pohode.Na notebooku je vsetko ok.TV mam prepojeny cez S-video.Windows nabehne v pohode.

dakujem
pedro
mpedro
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků