TV 55" - filmy z KODI, PS4, cena ideálně kolem 25tis kč

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod governante 27. 12. 2018 11:23

Dobrý den,
rozhod jsem se vyměnit svou starou TV plazmu LG6500 za něco nového. Sleduji filmy převážne přes KODI, hraji hry přes ps4 a občas kouknu na něco přes freesat.
Cena ideálně kolem 25tis
velikost 55"

Budu rád za tipy případne i přímí odkaz kdyby bylo něco v akci.
Díky
governante
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jamall205 27. 12. 2018 13:08

Sony 55xf9005
Na Sony pro firmy je za nečekej hned 28000
ttp://tmobile.sonyprofirmy.eu/prihlaseni
login: tmobilecz
heslo: TM2385

Popisoval jsem i zde

viewtopic.php?f=1703&t=1294698
Jamall205
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 27. 12. 2018 13:31

Ahoj, taky jsem se rozhodl po 9 letech vyměnit svojí stařičkou ale stále dobře sloužící LCD.... TV používám hlavně na TV (HD a trochu SD), sledování filmů (většinou 720p, 1080p) a před 2 měsíci jsem koupil PS4 pro.

Nakonec pro pročítání recenzí a procházení nabídek jsem měl 3 kandidáty... LG 55SK8500PLA jsem vyřadil z výběru kvůli horšímu IPS panelu, hlavně špatnému HDR. Pak už mi zůstaly ve výběru 2 modely Samsung QE55Q7FN - co se týká kvality obrazu tak super, ale ovšem to, jak Samsung omezil multimediální obsah mě u takhle drahé televize naštvalo... Ukončení podpory Divx ještě chápu, ale nepodpora DTS, což je dnes běžný formát mě hodně naštvala. V Alze mi pracovníci Samsungu prostě řekli, že si mám prý prostě videa konvertovat tak by to TV vyhovovalo :-[ A poslední model, který mě zaujal je KD-55XF9005, na kterou tady na fóru čtu samou chválu, zdá se, že padne volba na tento model. Zdá se mi, že za ty peníze člověk nekoupí TV s lepším poměrem cena výkon.. Jsem ochoten za televizi dát i 40k, ale OLED nechci, bojím se vypalování....
fajn.snek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků