Philips 65OLED873 - Vyplatí se koupit za 55 555?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Yamer 30. 11. 2018 19:23

Jeste, prosim Te, zkousel jsi to z externiho HDD pres USB v KODI a nebo ve vychozim prehravaci?
Yamer
Junior

Odeslat příspěvekod MacPhenom 1. 12. 2018 10:31

Předtím v KODI, teď jsem to zkoušel ve výchozím přehrávači a je to stejné.
Co jsem zatím na netu našel tak nejlepší přehrávač by měl být nVidia Shield (což se trochu divím když je z roku 2017) má s ním někdo dobrou zkušenost?
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 7. 2. 2019 11:07

Tak jsem do teď čekal na Philipsem slibovaný velký update Android TV a stále nic. Můžu už si koupit ten Shield? :-D
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 2. 2019 11:20

Co je na tom Oreu take uzasne ze sa ho nevies dockat?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 7. 2. 2019 11:58

Ine graficke usporiadania domovskej obrazovky. :-) .inak nic co by stalo za rec si myslim....
Vsetko funguje rovnako ako v Android 7.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stevicek 7. 2. 2019 12:16

MacPhenom píše:Předtím v KODI, teď jsem to zkoušel ve výchozím přehrávači a je to stejné.
Co jsem zatím na netu našel tak nejlepší přehrávač by měl být nVidia Shield (což se trochu divím když je z roku 2017) má s ním někdo dobrou zkušenost?


Vlastně je ještě starší, verze 2017 je jen menší oproti verzi 2015. Výkonově stačí i na přeskakování v 90gb .mkv, nepozoruji žádné záseky, nebo zpomalení. Vlastně nemají důvod vydávat něco s lepším hardware když už tohle je téměř overkill. Podpora SW je ze strany nVidie ukázková, plynulost prostředí skvěla, neměnil bych. Pokud máš grafiku od nvidie, můžeš na TV streamovat hry z PC. K shieldu taktéž dostaneš beta přístup na geforce now a můžeš zadarmo hrát hry které běží na jejich serveru a streamují se k tobě do TV. Výběr her je samozřejmě dost omezený.

Btw, nevím jestli nějaká jiná krabička podporuje 4k netflix.
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 8. 2. 2019 15:57

Děkuji za odpovědi.
Ryan Giggs píše:Co je na tom Oreu take uzasne ze sa ho nevies dockat?

Tak je tu jistá šance že by mohlo odstranit to zasekávání které mě trápí ale jelikož si stejně myslím že to nevyřeší, tak se mi nechce už déle čekat.
Stevicek píše:

Myslíš že mi Shield půjde ovládat ovladačem od televize nebo budu muset pořídit nějaký jiný? (ten přibalený nemá žádné zjevně ovládací prvky, já chci tlačítka "play,pause,stop,předchozí,další" a něco na co si namapuju zapnout titulky a přepnout audiostopu - prostě to co má být naprostý standart u ovladače, akorát na to jaksi výrobci většiny android boxů zcela zapoměli :-D )
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 19. 3. 2019 08:42

Po měsíci s nVidia Shield můžu říct že plynule přehrává to co televize nezvládla. Ovladač je sice nepoužitelný ale naštěstí jde používat ten od TV (i když je tam menší input lag). Co se stability týče tak ta je typicky androidí ale hlavně že se filmy nesekají, ten restart jednou za čas přežiju :-)
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 19. 3. 2019 09:39

Podobně dramatický kompromis bych neakceptoval.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormborec 19. 3. 2019 10:27

Tyhlety krabičky... Nešel by tam nainstalovat nějaký ten linux, třeba ten openelec?
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 19. 3. 2019 11:58

MgX píše:Podobně dramatický kompromis bych neakceptoval.

Já si chci jen přehrát plynule film a jestli to udělá rovnou televize a nebo externí krabička neřeším. Tak dramatické mi to nepřijde. Jen abych to ujasnil myslel jsem restart Shieldu, ne televize. Jinak z obrazu jsem stále nadšený, jen se mi zdá že je každý den menší a menší.. když jsem ji přivezl byla obrovská :-))
stormborec píše:Tyhlety krabičky... Nešel by tam nainstalovat nějaký ten linux, třeba ten openelec?

Možná šlo ale jelikož jen přehrávám z NASka tak to asi zkoušet nebudu. Co nechápu je proč výrobce do televize která startovala někde na 80 000 nepoužil hardware na úrovni Shieldu když už na ní má android.
Naposledy upravil MacPhenom dne 19. 3. 2019 12:02, celkově upraveno 1
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormborec 19. 3. 2019 12:02

Ono stejně nejlepší by bylo, kdyby se ty TV daly koupit jako dobře nakalibrovaný monitor a k tomu nějakou tu krabičku.
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 19. 3. 2019 12:03

Kdyť tak to vlastně používám.;-)
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yamer 19. 3. 2019 12:22

No a není někde nějaké srovnání nebo diskuze s těmi "krabičkami" na přehrávání UHD filmů z obrovských souborů (výše se psalo o 90 GB)? Když nVidia Shield nemá úplně fajn ovladač, tak ať se my ostatní poučíme, co je případně lepší.
Yamer
Junior

Odeslat příspěvekod MacPhenom 19. 3. 2019 15:09

Tak ono ovladačů pro android TV je plný Aliexpress, měly by fungovat.:-) Ten nVidiácký nemá žádná ovládací tlačítka a je to vlastně jen směrový kříž s ok uprostřed. Já jsem možná staromódní ale play/pause/stop a předchozí/další na ovladači prostě mít musím a nechci se k těm funkcím proklikávat.
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků