65 q6fn freeSync + xbox one X

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Twiztid7 20. 11. 2018 00:58

Lidi jak to mam teda chápat. Nastavil jsem na tv freesync na ultimate protoze standard nejde. Na xboxu jsem to taky nastavil samozrejme pri 60hz ,spustím hru priklad pubg, rdd2. Kdyz koukni jeste do nastaveni tv jak je external device manager a hdmi uhd tak na hdmi 1 kde mam xbox to sice svítí modře ale tak vybledle. Vjedu do hry a kdyz zmáčknu menu na tv a najedu na zdroj xbox a dam ok tak rozlišení sice je 3800 neco ale mam tam jen hdr a uhd zmizlo. Kdyz vypnu freesync tak tam je a i to hdmi v nastaveni svítí normalne modře. Je to sice tak polopatě napsane. Nevim jak jinak to popsat.

-- 20. 11. 2018 01:16 --

Protoze co jsem se docetl tak pri 60hz by to melo byt normalni uhd a pri 120hz jen full hd. Ikdyž rozlišení je stejne tak barevne pojeti je horsi mi prijde take jine. A podle ceske strany samsungu ze pry konzole by to nezvladli tak to nepodporuje ve 4k. Ale myslim ze mi prislo ze mluvi o tom ze pri 120hz protoze to i microsoft mi psal ze mozna az u xbox scarlet ze by jsme se mohli dockat hdmi 2.1 coz mi bude na prd kdyz tv mam verzi hdmi 2.0
Twiztid7
Junior

Odeslat příspěvekod Twiztid7 20. 11. 2018 12:41

Tady vlastne fotky nastaveni tv a xboxu kdxz mam freesync vypute
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A tady kdyz zapnute

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A tady dva screeny ze hry prvni bez freesync,. Minimalni rozdil zrovna ale predtim jsem si fakt rikal jak jsem to mel zapnute omylem co to je za grafiku zhorsenou

Obrázek Obrázek
Twiztid7
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 11. 2021 14:41

Pro použití Freesync přepni výstup v konzoli na 120 Hz při 1440p. Pokud necháš 4K, pojede to v 60 Hz, které má freesync rozpětí 48 až 60 FPS. A protože RDR jede na 30 FPS, budeš furt mimo a freesync nebude fungovat.

Spíš si ale nech 4K a radši zapni Game Motion Plus na max.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků