LG OLED55 E7 vs. LG OLED55 B8

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martin216 18. 11. 2018 20:26

Prosím o radu. Mám možnost mít obě televize za stejnou cenu. Kterou by jste doporučili ?Jsem teď na vážkách jestli novější model nebo starší s lepším zvukem? TV budu využívat k sledování pozemního DVT-T2, filmů z HDD a koukání na youtube. Akorát nevím jestli tyto TV z youtube umí přehrát i video vč. HDR.
martin216
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karel Karlov 19. 11. 2018 11:31

Ahoj, youtube ve 4k HDR přehraje bez problémů, zrovna tak vše přes USB i HDMI. LG má nejlepší podporu HDR formátů ze všech výrobců, nic nelaguje, neškube nepadá a navíc magic remote ovladač je jak myš na počítači včetně rolovacího kolečka. Vyber si podle designu a zvuku, ale já bych šel do novější, zvuk neřeším, ale to sklo se mě osobně nelíbí, obrazově na tom budou podobně.
Karel Karlov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 11. 2018 10:52

Ahoj, ja mel to stesti a nasel obe TV vedle sebe v obchode a jednoznacne E7.
Sam jsem ji koupil a neskutecna parada.
Obraz a hlavne zvuk lepsi jak u B8.

Instalovana aplikace YT v TV umi 4K i s HDR a to je podivana.
4K HDR filmy z USB umi krasne plynule a to jsou 100GB filmy.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin216 9. 12. 2018 23:51

Díky za radu. Neměl jsem čas na nákup, tak mi LG E7 prodali. Nakonec jsem teď koupil LG E8. Chci se zeptat na USB flash. Mám USB flash 32 GB. Ta funguje. Bude TV fungovat i s větší velikostí např. 128 GB ? V manuálu je psáno do 32 GB. Díky za odpověď
martin216
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 18. 12. 2018 13:52

Ahoj, 128GB flash v pohode, ale byl jsem mile prekvapen jak si TV poradi s externimi disky.

Dal jsem svou 4K knihovnu na 5TB externi disk a TV vse nacte a spusti...a to mi na LG supportu tvrdili, ze zvladne max 2TB :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků