LG 55 LB679V vypadl signál Skylink

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bohumil1955 2. 11. 2018 10:40

Při sledování programu v televizoru LG 55 LB679V přestal náhle fungovat příjem satelitní tv - Skylinku.
Některé zahraniční kanály běží./CNN/
Přešel jsem tedy do nastavení sat. přijmu a platformu Skylink nelze naladit ani automaticky, ani ručně.
Další krok bylo reset do továrního nastavení a nové ladění. Bez úspěchu!
Televizor jsem nechal asi 24 hodin vypnutý od el. a opětovné ladění, také bez úspěchu.
Vyzkoušel jsem tedy připojit zapůjčený externí satelitní přijimač/Topfield/,
do něj jsem vložil z televizoru kartu s CI modulem /Skylink IRDETO SMIT/ a zde běží Skylink bez problémů.
Nesetkal se někdo se stejným problémem? Jak ho vyřešit? Díky za info.
Bohumil1955
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 2. 11. 2018 15:16

Ten program CNN ti ale běží z Astry1,že?Předpokládám,že máš 2 konvertory,nebo monoblok.
Pokud na jiném přijímači funguje i např.ČT24,tak já to vidím na špatné nastavení Diseqc povelu tuneru v TV.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bohumil1955 5. 11. 2018 20:00

Mám dual monoblok, se 4 výstupy. ČT24 taky bohužel nejede. Problém je v tom, že jsme sledovali skylink asi Novu a najednou výpadek a na obrazovce s textem není signál. Z prvu jsem myslel, že jde o banální věc a za chvíli program naskočí, už nenaběhnul. Od známého jsem si zapůjčil Topfield sat. tuner a program okamžitě naskočil. Poté jak jsem dříve se zmiňoval ,na LG automatické ladění vůbec Skylink na astře 23,5 nenašlo, ani manuálně ne.
Bohumil1955
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků