Hisense H65U7A vs LG 65UJ7507

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod saman0 23. 10. 2018 21:52

zdarec, vím že mě asi ukamenujete ale mám takový problém. mnohokrát jsem pročítal zdejší fora a dobré rady diskutujících. na zde obecně konsensované doporučení jsem si tedy vybral hisense , objednal v datartové slevě a dnes šel vyzvednout. nicméně mi nedalo, měli tam celou výstavku tv a šel se na něj podívat. no u zpráv co zrovna dávali vypadal opravdu nejhůře úplně ze všech. přišel mladej týpek z obsluhy a začala diskuze. na značku hisense ani typ se moc netvářil byť sám řekl že je to 5. nejprodávanější na světě. na dotaz co by doporučil ukázal na výše zmíněné LG stojící o dva dál rovněž vedle samsungu 65NU7472. strávil jsem tam hodinu porovnáváním neporovnavatelného , různé zdroje, různé signály, různá kvalita,různý žánr bok po boku a to vše na různých nastavení obrazu, samo továrních. nemyslím že by týpek měl extra zájem o LG ale musím konstatovat že většinou byl obraz takřka stejný, někdy vážně jsem měl lepší pocit z toho LG. TAKŽE JSEM ODEŠEL PROZATÍM S PRÁZDNOU, a ptám se zdejších zkušených proč jsem měl takový dojem. IPS panel a přece jsem měl pocit že má i tu černou lepší. jediné kde dalo hisense lg na ***** tak byl starý sd film na hd nova cinema . ve 4k jsem taky favorizoval lg. o bočních pozorovacích úhlech ani nemluvě.

takže dotaz zkušeným co teď
rozpočet byl těch 25k, pozorovací vzdálenost 4m, většinou sleduju jen tv a občas nějaký film z hd, rád bych netové služby. prostě klasika, nic náročného.

za rady díkec
saman0
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod misaan 24. 10. 2018 05:17

Potvrzuji tvou zkušenost. Již jsem 3x dal šanci Hisense a vždycky jsem odešel z prodejny s neporizenou. Za mě špatný upscaling(ve srovnání se Sony/Philips výrazná neostrost) a tragické podání zelené. Vždy byl obraz z Hisense nejhorší na prodejně. Např v elektroworld Avion shopinu Ostrava je už od vchodových dveří poznat nejhorší TV - Hisense.

Za mě jsem byl donucen navýšit rozpočet. A vybírám teď v hladině 30k.
misaan
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků