Televize 65" do 25 tisic

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Standyssek 18. 10. 2018 06:45

Dobrý den vybírám Tv 65" tak do 25tis co by jste mi doporucili. Koukam na Samsung 65"NU7172 nebo LG 65"UK6470PLC. Díky za rady a doporučení.
Standyssek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 18. 10. 2018 13:12

Moc ses nerozepsal, ale tak obecně TCL U65C7006.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standyssek 18. 10. 2018 16:23

kvok píše:Moc ses nerozepsal, ale tak obecně TCL U65C7006.


Právě potřebuji poradit s výběrem. Mám prosvětlený obývák tak lepší asi Ips nez Va??
Standyssek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 18. 10. 2018 16:31

To znamená jen to, že IPS tolik nevadí, než že by přinášelo nějaké benefity.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standyssek 18. 10. 2018 16:39

kvok píše:To znamená jen to, že IPS tolik nevadí, než že by přinášelo nějaké benefity.

A zaměřit se taky na Direct a Edge podsvícení. Co ty bys vybral konkrétně z těchto 2 modelů. Nebo nějaký konkretni typ tv 65" dal
Standyssek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 18. 10. 2018 17:22

Standyssek píše:A zaměřit se taky na Direct a Edge podsvícení. Co ty bys vybral konkrétně z těchto 2 modelů. Nebo nějaký konkretni typ tv 65" dal

V tejto kategorii je uplne jedno ci ma TV direct alebo edge led. Vyberat podla tohto kriteria nema vyznam.

Sotva v tejto kategorii vymyslis nieco zasadne lepsie ako ten TCL.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinhamr 18. 10. 2018 17:55

Pánové, obdivuji vás, že vás ještě baví odepisovat na pořád stejné dotazy. A to není sarkasmus. Přijde mi, že dnes ty lidi již ani nechtějí rozžvýkat výborný steak, chtějí ho již rovnou vyloučit, protože se žvýkáním je moc práce. Ale kde je to potěšení s poznání, naučení se pár nových věcí a informací o nových technologiích? Proč se po tom ty lidi pídí například po dokonalém obrazu u TV, když ani neví v čem ten rozdíl spočívá.
martinhamr
Junior

Odeslat příspěvekod Standyssek 18. 10. 2018 18:09

martinhamr píše:Pánové, obdivuji vás, že vás ještě baví odepisovat na pořád stejné dotazy. A to není sarkasmus. Přijde mi, že dnes ty lidi již ani nechtějí rozžvýkat výborný steak, chtějí ho již rovnou vyloučit, protože se žvýkáním je moc práce. Ale kde je to potěšení s poznání, naučení se pár nových věcí a informací o nových technologiích? Proč se po tom ty lidi pídí například po dokonalém obrazu u TV, když ani neví v čem ten rozdíl spočívá.


Já jsem právě teď toho hodně vyčetl na netu o tv i tak se nedokáží rozhodnout. TCL nějaký neznámý Číňan není třeba se bát kvality?? Někde doporucuji IPS někde VA v mém prosvětleném obýváku lepší IPS ne. Tak mi dej radu,kdyz ses velký odborník. Doporuc nějakou TV v mé cenové kategorii.
Standyssek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SmokeMan 18. 10. 2018 18:48

No a to si toho prave nacetl malo, Globalne patri TCL mezi nejvetsi vyrobce televizi, snad 4. na svete.

Rozdil mezi IPS a VA panelem je v tom, ze IPS ma lepsi pozorovaci uhly, oproti VA predevsim ty vertikalni, ac se resi hlavne ty horizontalni, pas se prece nedivas na telku ze stafli...Zasadni nevyhoda IPS panelu je v tom, ze proste prosvita vice, nez VA panel, takze hlavne vecer si neuzijes "temnou" cernou... (jo a obecne se dalo rict, ze IPS mely lepsi barvy, ale to ted az tak moc neplati, ted uz jde spis o tv)

To ze mas prosluneny pokoj je uplne jedno, ve dne totiz spis nez rozdil v panelu uvitas rozdil ve svitivosti a pripadne antireflexni uprave tv... Ale to jsou vsechno uplne zaklady a vsude se to pise, takze si asi az tak dobre necetl :)

A kdyz sis vybral 65" za cenu, kde se horko tezko kupiji slusnejsi 55", to uz je tvuj boj, tak se nediv, ze nikdo nechce moc davat tipy. Asi to bude tim, ze by to doma nikdo nechtel...
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standyssek 18. 10. 2018 19:02

Tak říkáš v v cenove relaci sotva 55'. A co je na těchto 2 modelech špatného?? Říkáš určitě nedoporučuješ co se kvality obrazu a funkci týká?? Nebo co těm televizim tak říkajíc za levný peníz chybí?? Je pravda, že velke prachy do TV dát nechci.
Standyssek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SmokeMan 18. 10. 2018 19:06

Ja nerikam, ze jsou spatne, jsou to obycejne telky v tve uhlopricce, ja jen rikam, ze za ty penize bude asi nejlepsi kup ta TCL :)
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 18. 10. 2018 19:08

TCL nie je neznamy Cinan.
Ci je panel VA alebo IPS, nijako s vhodnostou do svetlej miestnosti nesuvisi. Tam je skor dolezite ako velmi je ta obrazovka matna.
VA ma obecne menej kompromisov co sa kvality obrazu tyka.

Na tom LG je zle skoro vsetko. Ma to panel s mizernymi vlastnostami.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standyssek 18. 10. 2018 19:20

Tak Lg panel je spatny nikde v popisu prodejců moc věcí neni jen nějaký zaklad a ten mi asi moc nestaci. Tak na co se mám hlavně zaměřit abych vybral něco rozumného?? Diky
Naposledy upravil Nick Cave dne 18. 10. 2018 21:41, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje!
Standyssek
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků