Philips 43PUS6262 nebo jiná 43'' Smart HbbTV?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod arinoki 16. 10. 2018 13:12

Dobrý den, mám dotaz, co si myslíte o této televizi Philips 43PUS6262? Případně pokud je špatná, mohli byste mi prosím doporučit něco podobného v podobné cenové relaci a také 43', podmínky mám HbbTV, HDMI, Smart funkce (youtube), možnost přehrávání filmů z USB.

Děkuji mnohokrát.
Naposledy upravil Nick Cave dne 16. 10. 2018 14:55, celkově upraveno 1
Důvod: upraven nedostatečný název tématu
arinoki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kutil71 16. 10. 2018 15:34

Dobrý den, v rámci ceny je Philips 43PUS6262 výborná TV. Zhruba před měsícem jsem ji koupil pro mamku a velká spokojenost. Cena 9990 Kč, 5 let záruka. Velmi kvalitní vypínatelný obvod pro zlepšení plynulosti obrazu, líbivé barvy, bezproblémová černá a vynikající návykový ambilight, v HD překvapivě ostrý obraz. Dobře poradí i s SD. Se zvukem si člověk musí trochu pohrát a potom je taky přijatelný, výborný souborový manažér, bezproblémové ovládání. Nevýhody: jen 50 Hz, sem tam pomalejší odezva v menu, nevýhoda podání černé u IPS je korigována ambilightem. Dobře hodnocena v dTestu ( hodnocení odpovídá realitě), kompletní test také:
https://hdtvpolska.com/philips-pus6262- ... ndroid-tv/
Kutil71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 10. 2018 15:44

arinoki píše:Dobrý den, mám dotaz, co si myslíte o této televizi Philips 43PUS6262?
Snad jedine kvoli comu sa oplati uvazovat o tomto TV je Ambilight.
Samsung UE43M5502/5602/5572/5672 mas podstatne lepsi obraz. Len uz su horsie dostupne.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kutil71 16. 10. 2018 16:14

Ambilight je skutečně dobrý, pokud ho člověk dobře nastaví a barvy potom plynule přecházejí na stěnu, umocní to prožitek sledování pořadu. Alespoň já to tak vnímám. Až si budu v budoucnu kupovat TV, určitě začnu u modelů s ambilightem. Pro mě byla u uvedeného Philipsu ale rozhodující cena ( do 10000 Kč, víc jsem nechtěl dát ), 5 letá záruka a obvod pro zlepšení plynulosti obrazu. S ambiligtem jsem doposud neměl žádné zkušenosti.
Kutil71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kutil71 25. 10. 2018 13:38

Dobrý den, jaký panel montují výrobci do svých TV mi zůstává záhadou. Před nedávnem jsem koupil Philips 43PUS6262, obraz skutečně pěkný, panel měl být IPS. Ovšem všimnul jsem si špatných pozorovacích úhlů a kvalitní černé, což neodpovídalo IPS, na kterou jsem zvyklý.
Vzal jsem si mineralogickou lupu, na obrazovku zobrazil fotku a podíval se na strukturu a ejhle panel VA jak vytištěný, mohl bych nahradit ukázku na:
https://www.rtings.com/tv/learn/ips-led-vs-va-lcd
Jak si to má člověk vysvětlit, papírově IPS, v testech IPS. A já tam mám VA. Kamarád po zkušenosti u mě si koupil stejný model s větší 55" obrazovku a má ukázkovou IPS. Jak se v tom má pak člověk vyznat.
Kutil71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stormborec 10. 11. 2018 15:28

https://www.displayspecifications.com/en/model/3df110ba

vyšší řada, ale i tam uvádí:

Panel type: IPS, VA


Žeby stará dobrá panelová loterie? :nenapadne
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků