TV 55" + nahrávání na USB

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod street-dog 15. 10. 2018 07:37

Zdravíčko, "dostal jsem za úkol" :) vybrat TV ideálně 55" kolem 15 tis. max 20 tis. Kč.

A byl vznesen dotaz jestli je možné nahrávat např. Novu na USB flashku a zároveň z druhého USB portu sledovat film na jiné flashce ? Osobně si myslím, že nejde, ale radši se zeptám zkušenějších :)

A dále bych potřeboval poradit s výběrem této TV, 55", zdroj bude hlavně DVBT 2 (občas vyjímečně film z USB flashky), nahrávání na USB flashku ( popřípadě jestli bude umět nahrávat a zároveň sledovat z jiné flashky), HbbTV, pokud možno klasický ovladač a smart jsou předpokládám už všechny v této úhlopříčce :)

Děkuji.
MB: MSI X370 GAMING PRO CARBON, CPU: AMD Ryzen 5 1600, GPU: MSI GeForce GTX 1060 GAMING 6GB, RAM: G.SKill AEGIS 16GB (2x8GB), HDD: Transcend SSD370S 128GB, 2x1TB+Scythe Himuro, PSU: Seasonic M12II-620
street-dog
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 15. 10. 2018 07:55

Typ nereknu, ale nahravat na jeden USB (musi byt HDD, ne flashka) a zaroven prehravat z jineho USB umi treba uz stary Panasonic.
Umi i prehravat ze stejne USB, na ktery se zrovna nahrava - jednak neco jineho, nebo i prave nahravany porad.
Myslim si, ze to by melo byt celkem normalni..?
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod street-dog 15. 10. 2018 08:25

Právě jsem to nikdy neřešil a vím, že když se třeba nahrává z Novy a chtěl bych se dívat na Primu tak musí být 2x tuner, tak jsem myslel jestli to není taky nějak omezený.
MB: MSI X370 GAMING PRO CARBON, CPU: AMD Ryzen 5 1600, GPU: MSI GeForce GTX 1060 GAMING 6GB, RAM: G.SKill AEGIS 16GB (2x8GB), HDD: Transcend SSD370S 128GB, 2x1TB+Scythe Himuro, PSU: Seasonic M12II-620
street-dog
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků