OLED vs LED pri pouziti i jako PC monitor

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tomucet 14. 10. 2018 06:53

Stale vybiram novou TV do obyvaku (65+ palcu),kde je telka mimo jine napojena na pc a cast dne jede i z pocitace-youtube,bezna prace a sem tak software na tvorbu videi. Puvodne jsem byl rozhodnut pro Led Tv z duvodu vypalovani a byla mi zde doporucena Hisense H70NU9700 nad kterou stale velmi uvazuju, ale zaroven mi porad v hlave zustala OLED Sony A1 anebo AF9. Byl jsem se na tv podivat v Electroworldu, kde meli pani “odbornici” od Sony, ktera mi tvrdila,ze diky cisticim programum atd neni potreba se vypalovani prilis obavat,ale porad si tim nejsem jisty a tak by me zajimal vas nazor, protoze ja jsem laik. Myslite, ze pri mem zpusobu pouzivani kdy cast dne pouzivam pc a cast dne klasicky tv prijem je oled vhodnou volbou?Predem diky.
tomucet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 10. 2018 07:03

Otazka je co je to cast dna. Kazdopadne ako monitor k PC by som to nepouzival. Ked ti tam nejakych 5 hodin denne svieti lista Windowsu, to tomu oledu urcite neprospeje.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomucet 14. 10. 2018 07:37

Nevim, co presne dela manzelka, kdyz jsem v praci, ale musim pocitat i s tou nejpesimistictejsi variantou, ze mohou byt dny, kdy tam cely den sviti plocha a nebo youtube, kdy jede video pouze v malem okynku a vse ostatni je staticke
tomucet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 10. 2018 09:39

Tak v tom pripade je jasne ze oled nebrat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomucet 14. 10. 2018 09:44

Pak teda budu muset vybirat mezi tim Hisense anebo Sony 65XF9005
tomucet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JoKo_1 26. 10. 2018 10:59

Co si nakoniec vybral? Uvazujem nad tou Hisense tak ak si vybral tuto podelis sa so svojimi skusenostami? Vdaka
JoKo_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomucet 27. 10. 2018 10:10

Nakonec jsem vybral Philips 65PUS8602. V akci za 37 777 se zárukou 5 let, ambilight je super, černá taky moc dobrá a jsem velmi spokojen. Jediné co, tak mi přijde, že má trochu horší pozorovací úhly, ale při mém způsobu užívání je to nepodstatné.
tomucet
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků