Sony XE9005 rada ohľadom nastavenia obrazu

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Peterrrpn 22. 9. 2018 09:49

Zdar
Chcem sa spýtať hlavne majiteľov tejto telky ako je to s nastavením režimov obrazu.
Presnejšie o čo mi ide nastavil som si rezim pre deň, noc, HDR obsah.
No a dá sa nastaviť na každú druh vstupu iný?
Mám trebárs káblovku tam mám cinema pro noc a cinema home deň.
Akonáhle trebárs dám youtube 4k tak už je to inak. Potrebujem mat režim pre hdr a je jedno či to pôjde s netflix alebo hdmi1 hdmi2 usb či už cez vstavaný soft alebo kodi. Pochopili ste ma? Aby som to nemusel stále prestavovať.
Peterrrpn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 23. 9. 2018 08:46

Některé aplikace nemusejí respektovat nastavení uživatelského profilu. Kupříkladu s ním vůbec nespolupracují, tudíž tam třeba nedostaneš profil Kino, ale jen Standard atp. (jen příklad).

Televizory, například Samsung, umí aktivovat uživatelské předvolby napříč přípojnými místy - tedy pro všechny stejně, anebo si zatrhneš, že upravuješ profil pouze pro konkrétní vstup. Ale opět - neznamená to, že u všech aplikací dosáhneš na všechny profily, anebo, že když přepneš na určitý vstup, resp. aplikaci, tak se automaticky aktivuje Tebou předdefinovaný profil. Jen když si ho ručně spustíš, bude jeho interní nastavení odpovídat Tebou navolenému (např. pro HDMI vstup 1 dáš kontrast 95, pro HDMI vstup 2 kontrast 80).
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků