Sony Bravia KD-55XE9005 a lagujici Android

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PredinCZ 20. 9. 2018 21:11

Zdravim,

zhruba 3 mesice zpatky jsem poridil novou Bravii XE9005. Na zacatku bylo vsechno v poradku, ale priblizne pred mesicem zacalo spatne reagovat ovladani a ted jsem v podstate v situaci, kdy televize po zapnuti temer nereaguje na prikazy a po par minutach s velkym zpozdenim / casto vubec. Zkusil jsem zakazat spoustu prebytecnych aplikaci a nastavit v Developer Tools max pocet procesu na 4, ale i tak to neni zadna hitparada.

Podarilo se vam nekomu tenhle problem vyresit? Krome resetu televize, ktery to resi jen na chvili a znamena nutnost preinstalovat KODI vcetne nahrani veskereho obsahu.

Diky.
PredinCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stevicek 21. 9. 2018 05:22

Zkusil bych tovární nastavení.
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 22. 9. 2018 08:41

U nové televize bych se moc nehrabal v nějakém zakazování aplikací atp. Samozřejmě netuším, do jaké míry jsi kovaný v této problematice. Správnou cestou je pokus vyvolat aktualizaci prostředí s následnou obnovou do přepravního nastavení. Novým nastavením a naladěním všeho. Jestliže i tak problémy neustanou, okamžitě kontaktovat podporu výrobce, nebo servis.

Vzpomeň si, cos s TV dělal v době, kdy začal být problém. Jaké aplikace byly nainstalovány atp. Někdy méně může být více. Když neustále čtu o problémech s KODI na televizorech, nechápu uživatele, proč se na to nebodnou a raději nekoupí externí odzkoušené zařízení s podobně vybaveným prostředím.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků