Banding u Samsung 60KS7002

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod peppies 30. 8. 2018 20:57

Ahoj, zhruba před 3 měsíci jsem začal pozorovat, že má TV měla viditelný banding tj. vertikální pruhy na obrazovce. Nejvíce jsem to pak poznal při MS ve fotbale. Reklamoval jsem to s tím, že mi přišli vyměnit zobrazovací panel.

Nyní opětovně banding je viditelný,sice méně ale vidím ho. Otázka - mám to nějak řešit nebo se i banding může zhoršovat ? V prosinci mi vyprší záruka a tak nevím jestli mám opětovně poptávat servis nebo mám šanci na výměnu nebo vrácení peněz.
peppies
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 31. 8. 2018 06:46

Opět reklamovat, výměna nebo vrácení peněz lze po třetí neúspěšné opravě jedné a téže závady.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peppies 31. 8. 2018 08:29

Díky moc za reakci ,dnes to sem vyfotím a prosím jestli se mi k tomu někdo vyjádří, že je to v pohodě nebo na reklamaci. Ale každopádně mi nezbyde než kontaktovat opětovně Samsung.
peppies
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 31. 8. 2018 11:10

Pokud to není způsobeno zdrojem signálu (anténa, kabel apod.) nebo rušením nějakým přístrojem a skutečně se jedná o závadu TV, je to na reklamaci.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peppies 31. 8. 2018 13:50

Tady jsou dvě fotky - nejvíce jsou rušivé tyto pruhy označené červeně

https://photos.app.goo.gl/jPSsoeCQKibP8K2f8

Mám šanci na další reklamaci, když mi servisáci říkali, že u top modelů Samsungu viděli horší banding ( to říkali před tím, než mi dali nový panel ) teď po dvou měsících je to v tomhle stavu
peppies
Junior

Odeslat příspěvekod peppies 1. 10. 2018 16:01

Prosím o pomoc, mám tu problém zpět a servis se má jít podívat / prověřit prostřednictvým obrazců na mou TV - mám stejnou závadu tj banding a obrazovku mi měnili již 2x a teď po třetí stejný problém. Chci odstoupit od kupní smlouvy - už jste to někdo řešili a mám šanci si to prosadit, jelikož uniformita obrazovky je opravdu strašná a vertikální pruh který je viditelný na šedé ploše
Obrázek
peppies
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 1. 10. 2018 18:39

Je to děs. Trvej na odstoupení od smlouvy, když nejsou schopni dělat/opravit věci líp.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brouczech 27. 10. 2018 21:39

Jak jste dopadl s opravou? Opet vymenili panel? Mam ten samy problem + navic fialove fleky ( tema jste mi take komentoval )
Brouczech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peppies 28. 10. 2018 12:03

Ahoj, nechtěl jsem měnit další panel a trval jsem na odstoupení od smlouvy. To se nakonec povedlo a mohl jsem si pořídit novou TV. Banding na ní je tak i tak ( u všech jak LED tak OLED TV se vyskytuje v menší nebo větší míře ) a já se na to teď zaměřil a vidím to i u nové ( moje žena nic nevidí ) ovšem fleky zde žádné nejsou a banding mě při sledování TV zatím zásadně neobtěžuje.
Držím palce
peppies
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 31. 10. 2018 18:37

LCDčka prostě mají tento problém. Ovšem někde si ho skoro nevšimneš a jinde bys řval.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 31. 10. 2018 22:24

To ma být fór? Mám zhruba ctvrtou led televizi za 8 let,2x samsung,2x philips a ani jednou jsem nemel jakykoliv podobny problem a to jsem na obraz opravdu velmi háklivý. Kdyby mi rekl technik pred opravou,ze to maji vsechny samsungy,tedy,ze je to normalni,tak ho vyhodim oknem!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 1. 11. 2018 05:59

Nemaju to vsetky Samsungy, maju to vsetky LCD TV. Bez vynimky. Len niekde je to vyraznejsie a niekde menej.
Takze bud si mal stastie na dobre kusy, nevsimol si si to, alebo nie si na to taky haklivy ako si nahovaras
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bazi 36 1. 11. 2018 19:40

Tak vetsi hovadinu jsem v zivote neslysel,kecy v kleci. Rozum do hrsti,jestli mate nekdo takovyto problem,dve,tri reklamace a pak okamzité vraceni penez!!!
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MgX 1. 11. 2018 20:30

Podívej se pořádně na svůj panel při jednolité ploše v různých barvách. Samozřejmě vypni vylepšovátka, která toto mohou ovlivnit. Třeba konečně přijdeš na to, že nejsi výjimka.

Jinak a mimochodem, které TV přesně vlastníš?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 2. 11. 2018 07:32

Bazi 36 píše:Tak vetsi hovadinu jsem v zivote neslysel,kecy v kleci. Rozum do hrsti,jestli mate nekdo takovyto problem,dve,tri reklamace a pak okamzité vraceni penez!!!

Aha, a co konkretne je hovadina? Ono je dobe ked nieco napisem aj argumentovat, nielen sa prist vyblit.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků