55' do 20 tis - Sledovani sportu a hrani her

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod J4rr1N 19. 8. 2018 21:01

Ahoj, vicemene jak je popsano v nadpisu, hledam 55' telku do 20k primarne na sledovani sportu (zdroj UPC) a hrani her na PS4. Sem otevrenej vsem moznostem, pochopil sem ze lpeni na znacce nema v tehle cenove hladine smysl.. :) Hraju a koukam i pres den takze za "svetla". Asi bych ocenil nejakej lepsi zvuk, ale nekde sem cetl ze to se da pak pripadne doladit soundbarem.

A dotaz trosku bokem, moje aktualni televize Samsung z niceho nic zdechla, dvakrat blikla a pak ztmavla akorat zustala vlevo dole pekna svetla kulicka ktera se postupne zmensuje :D Da se takova vec nekde zpenezit, byt treba i 500,- nejakej cashback, nebo je to vylozene na odvezeni na skladku?

Dopredu moc diky za odpovedi :)
J4rr1N
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 20. 8. 2018 02:30

Dneska chytíš na Alze Sony Bravia KD-55XE8596 za 20k, šel bych do toho.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J4rr1N 20. 8. 2018 09:07

@kvok: diky za odpoved. Vsiml jsem si ze hodne doporucujes Hisense. Preci jenom se snazim s cenou co nejniz a zaujala me Hisense H55A6100 a pak tedy jeste Hisense H55U7A. Byla by to rozumna varianta?

Diky
J4rr1N
Junior

Odeslat příspěvekod Stevicek 20. 8. 2018 09:46

Podle mě neuděláš chybu ani jednou televizí. Záleží jaký preferuješ OS, pro někoho je android výhoda, pro jiného nikoliv. Jestli nechceš používat chytré funkce TV, ale všechno budeš krmit externí krabičkou, já osobně bych volil ten Samsung.
Sony KD-55XE8596
Samsung UE55MU7002
Hisense H55U7A
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 20. 8. 2018 12:02

Tak vem tu H55U7A, jestli chceš ušetřit. A6100 už je o dost slabší.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J4rr1N 20. 8. 2018 12:10

Jojo, pokud ty tri vyse nahore jsou si podobny kvalitou obrazu, tak ta H55U7A se jevi jako nejlepsi varianta.. UPC valim pres set top box kvuli zpetnymu prehravani.. Android bych asi moc nevyuzil, jedu maximalne YT, ale to je tady taky.. A porad je to o nejaky 3-4 tis min, takze to udelam takhle.

Diky moc za pomoc :)
J4rr1N
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků