TV na filmy 20-23tis. Samsung, LG nebo jiná?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod estefan2 3. 8. 2018 08:51

Zdravim,
moja osobna skusenost bola taka, ze som sa tiez rozhodoval nad LG OLED65B7 a Sony 65 XE9305. Z dovodu PS4 Pro a tym hrania hier som sa obaval vypaleniu. Samozrejme na Oled je cierna fakt cierna,ale so Sony som nadmiernu spokojny. Cierna je tiez cierna :). Telefom mam Samsung s oled display sa mi vypalil cca po 3 mesiac,ale musim uznat hral som hru na nom skoro stale. Viem ,ze TV OLED maju tu ochranu po vypnuti TV, kde ta retencia by mala zmiznut.Nakoniec ako som pisal, zobral som tu SONY 65 XE 9305,pouzitie hranie hier 50%, sledovanie TV bezny Sky link 25% a pozeranie filmov 25%. Zalezi na kazdemu ,nech zvayi, naco ju bude pouzivat.
estefan2
Junior

Odeslat příspěvekod peppies 28. 9. 2018 19:23

Já do toho nechci kecat, ale v minulosti jsem si pořídil plasmu ( tuším byla to Panasonic ST50 ) kde už mělo být také vyřešené a dávno minulostí vypalování obrazu. Manželka střídala na JOJku a Markízu a měl jsem na ní vypálená loga. To samé já pokud jsem pustil nějaký film tak se tam otiskl kus obrazu a já po večerech čistil obraz.

Jsem laik , opravdu majitelé OLEDek nemáte žádné problémy ? Co zpravodajské stanice, kde mají stálý dolní panel ? Co agresivní světlá loga ? ČT když vysílá 21:9 film nebo slovenská JOJ ?
peppies
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků