Televizor do kuchyně.

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Yarda 18. 7. 2018 14:11

Poněkud dáváme do pořádku byt. Chceme vyměnit i televizory co ještě mají obrazovku CRT (kdo se s nimi má tahat). Uvažuji, že si koupím nějakou placku z Low End konce co pak skončí v kuchyni, až se rozhodnu, jaký televizor budu chtít do obýváku.
V OD Tesco jsem viděl tyhle typy, jeden byl puštěný, zdálo se mi, že má docela ucházející zvuk, což u placatých televizorů není zcela běžné.
https://televize.heureka.cz/philips-32phs4112-12/
https://televize.heureka.cz/philips-32pft4132-12/

Podle specifikací na těch odkazech jsou poněkud spartánsky osazené (ale u kuchyňských přístrojů by to snad nemuselo vadit).

Máte s nimi někdo zkušenosti?
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yarda 19. 7. 2018 08:33

Tady mám nějaké odpovědi.
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=85935
Pokud s tím nemá někdo jinou zkušenost, tak asi fakt není co řešit.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 19. 7. 2018 09:06

Ono je taky otázka, kolik za to v Tesco chtějí, viděl jsem, že ten naprostý low-end mají někdy levněji než v eshopech. V 32" se žádný výrobce moc nepřetrhne, v té úhlopříčce už není ani střední třída, jen menší a větší low-end. Životnost je spíš o štěstí na kus.
Ty televize se liší i typem panelu, když to bereš do kuchyně, zkontroluj si v obchodě pozorovací úhly (ten první typ je asi bude mít o něco horší, i když jinak může mít pro využití v obýváku lepší kontrast).
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 7. 2018 10:19

Yarda píše:Tady mám nějaké odpovědi.
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=85935
Pokud s tím nemá někdo jinou zkušenost, tak asi fakt není co řešit.

To su samozrejme hluposti čo tam pišu. Je to presne taky isty televizor ako keď ho kupiš vo "vychyrenej" elektro predajni. Tesco nema žiadne špecialne, kvalitativne osekane kusy. Keď je to raz PFT4132, tak je ten isty PFT4132 ako v každej inej predajni na svete.
Ešte tam piše že to nema T2 čo je veľmi ľahko overiteľny nezmysel. Takže asi taku uroveň tam maju tie nazory, keď ani taku vec si nevie overiť, čo je guglenie na 10 sekund.

Čo sa tyka kvality ako takej, už to popisal Kvok. Je to uplne lowendovy TV, tak tomu zodpoveda aj kvalita obrazu. Takže netreba čakať zazraky. Každopadne ak nemaš nejake zvlaštne naroky, ako kuchynsky TV v pohode posluži.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Philips CZ 31. 7. 2018 16:02

Můžu potvrdit že do Teska jde stejná krabice jako k jakémukoli jinému prodejci. Jako kuchyňská TV se ještě nabízí letošní model v bílé: https://televize.heureka.cz/philips-32p ... 2/#section
Philips CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Gransy 4. 8. 2018 22:43

Prosím o radu, hledám TV do kuchyně, rád bych wifi a aplikaci sledování TV. Jde mi, ale hlavně o kvalitní obraz.Cena 9 000,-Kč.Děkuji za rady.
Gransy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 4. 8. 2018 23:28

Jakou úhlopříčku?
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gransy 9. 8. 2018 08:59

32 palců
Gransy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 9. 8. 2018 09:28

Samsung UE32M5xxx
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 4. 10. 2023 15:17

Oživím vlákno, název je perfektní, i když problém trochu jiný.

Jak vyřešit bezdrátové zrcadlení (zatím) hloupé TV do kuchyně? TV přehrává jako druhý monitor přes HDMI kabel z PC W10.
Tedy asi nepotřebuju přímo zrcadlit TV, ale HDMI signál, který jde do TV kabelem posílat i bezdrátové do kuchyňské TV.
Na HDMI jde dát rozbočovač a tak získat druhou HDMI zdířku se stejným signálem. Jak ho ale bezdrátově přenést?
Tedy asi nějaké dvě krabičky, které by se připojily do HDMI u PC a u kuchyňské TV, komunikovaly spolu a signál přenesly?
GeneHawkins
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 4. 10. 2023 19:25

tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 6. 10. 2023 11:27

Hmmm, a ne moc kvalitní, koukám podle recenzí...

Vůbec je zajímavé, že jsem nenašel, že by výrobci televizí poskytovali řešení podvojné televize "do kuchyně". Zdá se mi to jako celkem díra na trhu...
GeneHawkins
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 10. 2023 11:34

V době IPTV se to asi moc neřeší. Máš dvě TV s aplikací a jedeš, jak potřebuješ.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 6. 10. 2023 11:46

Dvě televize s aplikací mi nepomůžou, když si do TV pouštím film z PC.
Ostatně - i kdybych si ho pouštěl z aplikace, tak jak to udělám, aby mi běžely synchronně?
GeneHawkins
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 6. 10. 2023 13:34

Blbá otázka, ale proč potřebuješ koukat na dvou obrazovkách na stejný film ve stejnou chvíli a synchronně?
PC můžeš mít jako DHCP server s uloženými filmy a přes aplikaci (chytrou krabičku) v TV v kuchyni si můžeš pouštět co chceš. Můžeš mít i sdílenou domácí NAS s filmy a fotkami a z toho pouštět cokoli do všech zařízení.
Akorát teda potřebuješ mít v té kuchyni internet.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků