Samsung vs Sony, filmy, PS4, YT, Netflix do 23tis.

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kratas511 17. 7. 2018 07:02

Čau lidi, už se potřebuji rozhodnout a snad mi pomůžete. Projel sem všechny recenze, hodnocení a fóra a pořád nemám vybráno. Rozhoduji se mezi Samsung UE55MU7002 a Sony KD-55XE8505. Co po TV chci je kvalitní obraz na sledování filmu, PS4 a sledování YT a Netflix. Případně jestli doporučíte uplně něco jiného v cenové relaci 23 tisíc max. :-)
Naposledy upravil Nick Cave dne 17. 7. 2018 07:22, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
Kratas511
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jaraaa 17. 7. 2018 10:11

Ahoj, od konce dubna mám doma KD-55XE8505. Stála mě 19. tis a jsem maximálně spokojen. Barvy a obraz jsem nastavil podle návodu na internetu, s továrním nastavením jsem nebyl úplně spokojen. Android není úplný rychlík ale není to takové drama jak se někde píše. Android drží i když pár restartů proběhlo, hlavně ze začátku když jsem měl potřebu se v TV šťourat:-). Zvuk je asi takový jaký by člověk očekával-žádný hit, ale ani vyloženě průser. Nainstaloval jsem si Kodi, na filmy a seriály super věc. Filmy v HDR jsou parádní(silně návykové),tady nemám s čím porovnávat takže věřím že jiné TV dokáží třeba mnohem lepší zobrazení(lokální stmívání....), ale nám to doma stačí. TV příjem jsem řešil satelitem, protože na pozemní vysílání které nebylo v HD se téměř nedalo dívat :-).YT funguje bez problému.
jaraaa
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků