Update Firmware TCL U65S9906

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Stevicek 3. 10. 2018 14:51

Jestli chceš můžeš zatím vyzkoušet první betu, ale radši bych si pár dní počkal na tu druhou.

https://drive.google.com/drive/folders/ ... A7xd_dTGgr
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nelz0n 4. 10. 2018 09:53

No ja som vyskusal ten Android 6 a nechce sa mi verit ake to je zrazu rychle. Zacinam pochybovat ci sa android 8 oplati.
nelz0n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lexxad 4. 10. 2018 10:04

v475 moc ne. rychlost je lepsi nez v373 ale nemuze se srovnavat s sestkou. nicmene novy home launcher je fakt skvelej. jakoze fakt me bavi :)
lexxad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stevicek 4. 10. 2018 12:12

Naprosto souhlasím, od té doby, co jsem nahrál android 6, v183 jsem s TV maximálně spokojený.
Jediné co mě stále trápí je nefunkčnost 3,5 jacku při stand by modu. Což je řešitelné přes SPDIF a AD převodník, ale s mým OCD mám problém synchronizovat zvuk tak, aby perfektně seděl k obrazu. Nemáte někdo nějaké rady jak to dokonale synchronizovat? :D

Žádná verze Androidu 7, ani 379 která ještě není oficiálně venku nejsou použitelné

První verze Androidu 8 byla celkem nevyladěná, takže zatím není důvod přecházet na cokoliv jiného než je Android 6.
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lexxad 4. 10. 2018 12:41

Muzes to rozvest?
Pouzivam 3.5 od zacatku (vlastne ani nevim jak ta talka zni, kdyz tak premyslim) a nemam s tim jediny problem.
na druhe strane je aktivni nebo pasivni prvek?
prevodnikem si nepomuzes protoze pres toslink telka posila linkovy vystup takze potrebujes "neco" abys rovnal hlasitost.
lexxad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stevicek 4. 10. 2018 13:09

Jde o to že když aktivuješ ryychlé zapnutí TV, při vypnutí jde TV do stand by. Po náběhu stand by přestane fungovat 3,5 jack výstup, do té doby, než restartuješ PC.

Tento problém odpadá , když použiješ SPDIF, nicméně zvuk samozřejmě předbíhá obraz. Čili musím v nastavení TV dávat časový posun zvuku.
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lexxad 4. 10. 2018 13:29

jo aha. ja to rychly zapnuti zavrhl, kdyz mi prestala telka prehravat hdr obsah.
lexxad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paladinka 20. 10. 2018 18:53

Koukám se jim dotoho nějak nechce :(

Stále je jen ta nedodělaná verze Androidu 8
paladinka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stevicek 1. 11. 2018 12:26

Tak ruský support zveřejnil oreo V495. Rychlost prostředí je skvělá, minimálně stejně dobrá jako u androidu 6.

bohužel u mé TCL U65S9906 není možné nastavovat interpolaci obrazu :(

http://static.tcl.com.ru/data/download/ ... f1v495.rar
Stevicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod josifek78 4. 11. 2018 02:01

co myslis tou interpolaci obrazu?
rad bych se zeptal na par veci, mam novou tcl televizi a v ni Android 6...
muzu se pripojit k internetu aniz bych se bal automatickeho update??

jsou nejake vyhody androidu 7/8 oproti androidu 6? napr. me napada nevyhoda takova ze android oreo nepodporuje ntfs u programu krome interniho media programu.

v internim media programu ukazuje nonstop napis hdr u filmu? dekuji za odpoved
josifek78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod geof89 5. 11. 2018 08:40

Stevicek píše:Tak ruský support zveřejnil oreo V495. Rychlost prostředí je skvělá, minimálně stejně dobrá jako u androidu 6.

bohužel u mé TCL U65S9906 není možné nastavovat interpolaci obrazu :(

http://static.tcl.com.ru/data/download/ ... f1v495.rar


This new version fixes the problem of the blinking image? (Local dimming).
What do you mean, not interpolation?
Do you recommend switching to v495?
geof89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lexxad 5. 11. 2018 10:37

In case you want the new home screen and Oreo in general 495 addresses the majority of issues.

I did not see or feel any performance issues. It is still slightly slower in comparison to Marshmallow but one can live with it. I still need to test the jack output glitch with power management enabled.
I was unable to see any glitches in local dimming.
However! In case you use Kodi as an .apk be advised to exit the app prior to switching off the device. For whatever reason the shutdown procedure prevents Kodi to write down it's profile.xml and guisettings.xml and on the next start the application does not start.
lexxad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lexxad 20. 11. 2018 08:42

Podotykam, ze build v499 resi problem s audio vystupem.
Nemuzu rict jestli je rychlejsi, protoze mi zatim v pozadi bezi docela kopec veci.
Jinak on/off problem a kody byl vyresen.
lexxad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod geof89 21. 11. 2018 20:49

lexxad píše:Podotykam, ze build v499 resi problem s audio vystupem.
Nemuzu rict jestli je rychlejsi, protoze mi zatim v pozadi bezi docela kopec veci.
Jinak on/off problem a kody byl vyresen.

Where did you get the v499 version? The problem of local dimming Who's flashing is solved?
geof89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lexxad 22. 11. 2018 08:06

https://drive.google.com/drive/folders/ ... An3SsgKdoj

here you go. I cannot confirm the local dimming issue as I have never experienced it
lexxad
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků