Výběr 140cm TV, filmy a hry na PS4, lepší obraz

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod VikkiX 27. 6. 2018 08:52

Díky, ta Sony vypadá slušně, sice trošku přesahuje budget, ale asi bych to zkousl, spíš se trochu bojím toho androidu, kterej dost lidí hejtí, ale týpek z obchodu říkal, že od tý doby, co je tam oreo, tak to jede v pohodě. Možná bude mít cenu to zkusit a případně vrátit, když se pro ní rozhodnu. Ten Panasonic bych bral hned, kdyby měl 100 Hz, reálně jsem neměl možnost vyzkoušet nějakej fotbal abych měl možnost porovnání rychlého pohybu, ale říkám si, že když už, tak bych možná měl chtít těch 100 Hz. Bohužel se 100 Hz je pak zase o 2K výše samsung UE55MU7042, což už je minimálně 4-5K nad, to bych se za chvíli dostal na 30 s tímhle tempem :D

Teď jsem byl ještě jednou na prodejně a porovnával jsem Samsung UE55MU7042, Sony KD-55XE8505 a i minule doporučovanou UE55MU6452, která je o něco levnější. Na stejném vysílání běžela házená. Po pravdě z blízka bylo vidět, že 7042 má nejhorší dopočet, protože byla nejvíc rozmazaná, Sony a 6452 byla podobná. Obraz vypadal barevně dost podobně a rozdíl 100 Hz vs 50 Hz jsem tedy nezaznamenal. Vyptal jsem se i prodejce na Sony a novější Samsung a stejně doporučoval 6452. 7042 má oneconnect, který už prý u nejvyššího modelu museli opravovat a když se rozbije, tak nový prý cca 5K, takže to nedoporučuje hlavně proto. Sony a její android pomalý (výrobce již přechází na linux). Vím, že jste mi tu někdo 6452 kritizoval, ale po dnešku mi to přijde znovu jako zajímavá varianta. Ještě se zeptám, jak je to s tou frekvencí? Bylo mi řečeno, že jí člověk využije stejně jen z primárního vysílání a přes kabel ne, takže na PS4 to vlastně podle všeho nefunguje.
VikkiX
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků