výběr TV v ElectroWorld v Avionu

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mirdis333 9. 6. 2018 08:01

Dobrý den,
tohle je takové postesknutí... nic důležitého...
Zašel jsem do ElectroWorldu v Avionu v Brně se ženou, že se podíváme na novou TV Hisense H55U7A. Ani jsme se nerozkoukali a přitočil se prodavač. Moc toho o nových TV nevím, přecházím z CRT a mám nějaké zkušenosti s LCD displeji k PC atd. Trochu mám načteno. Přednesl jsem duchaplně požadavek vidět tu TV a na ní pro začátek normální TV vysílání - nejčastější použití u nás doma. Načež mě zavedl k úplně jiné Hisense a pustil 4K demo (!!!). Po nějaké další zmatené konverzaci mě zavedl ke krabici té H55U7A (ještě neměli vybaleno a prý kam položit - asi musí nejdřív doprodat starší typy) a řekl, že mi ji (na zemi!) předvede a za pět minut bude na kase. Ta rychlost předpokládaného prodeje mi vyrazila dech, chtěl jsem si totiž v klidu všechno srovnat v hlavě atd. Když jsem se zmínil o možnosti nákupu v jejich eshopu, ani nebudu povídat jakou to mělo dohru. Chtěl jsem přitom jen vyzkoušet pár předpokládaných využití - přehrávání médií z USB, internet atd. Tato možnost se mi viditelně na té prodejně galakticky vzdalovala - chlapík jen drmolil něco o 4K, jak je to nebe a dudy oproti FHD. Proto jsem se prokecl o tom eshopu (nechtěl jsem se připravit o možnost koupit, vyzkoušet a případně vrátit a koupit něco jiného). Ale kdybych viděl nějaký konstruktivní přístup a solidní předvedení, i bych přístroj zakoupil na místě, jsem typ, který se rád nechá "unést". No, celé to trvalo asi tři minuty a vypadli jsme z obchodu úplně konsternováni. Chápu ,že mají provize z prodeje, ale toto...
Už asi neexistují normální obchody jako dřív, že? Mmch. dělal jsem 6+ let na maloobchodě. Ale to bylo po převratu a nyní je svět jaksi jinak ustrojen. Asi jsem starej.
Mirdis333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MiroslavZ 9. 6. 2018 08:23

Bylo by dobré, kdyby konečně někdo tuto tv vyzkoušel a napsal prvotní zkušenosti :-)
Takže víme, že elektroworld Avion (chtěl jsem jet včera) nemá vybaleno. Skladem by měla být ještě vedle v Datartu. Měl jsem cestu do Hodonína a stavil jsem se u cukrovaru v Expert elektro, dopadl jsem stějně. Tv je na skladě, není vybalená, není ji kam dát, můžu vám ji vytahnout maximálně z krabice.
MiroslavZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 9. 6. 2018 09:41

No jo...když tam není incentiva, tak to nikdo prodávat nebude a bude to dokonce i hanit. Proč taky by prodávali ti prodavači to zboží, ze kterýho mají tak akorát pojeb od šéfa, že neprodali model, na který incentiva je a jsou z něj i prachy do vejplaty :) ... prodavačům (neříkám, že všem) je naprosto ukradený, že si koupíš nějaký šunt (tím nemyslím teď tu Hisense), hlavně, že prodali preferenční namaržované zboží. Pokud se vedle náhodou válí výrazně lepší model, který není preferenční pro ně, tak ti ho pohaní a stejně tě budou tlačit do toho horšího, ale lépe namaržovaného. Tak to prostě chodí...je to hnus, ale oni to nedělají pro dobro lidstva
indeshit
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků