55" TV s PIP a USB nahráváním vč. Timeshiftu? Neexistuje?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod salash 26. 4. 2018 07:00

Prosím o radu - odpověď na otázku v názvu tématu.
Komentář: Dvoutunerové Samsungy od řady 7 nahoru PIP mají, ale u DVB-T2 jim nefunguje (osobní zkušenost), proto zkouším hledat alternativu, zatím ale marně, LG má Multiview, to ale nefunguje pro 2 tunery (čili můžu si zobrazit v jednom okně třeba DVB-T a ve druhém internet, ale ne DVB-T a DVB-T), Panasonic dle slov prodejce vůbec nepodporuje timeshift (USB Recording ano, ale prý bez timeshiftu) a Sony nebo Phillips mi nevyjedou ani ve výsledcích srovnávače, když tam zadám PIP. Mám ještě další nároky, ale zarazil jsem se už na tomto. Řeším to proto, že jsem si koupil Samsung Q55Q7F, která měla umět všechno co potřebuji, ale bohužel, PIP v DVB-T2 neumí - umí to jen v DVB-T - i když má TV certifikaci ČRa. Samsung prostřednictvím autorizovaného servisu tvrdí, že DVB-T2 ještě není běžným vysíláním a tudíž PIP v DVB-T2 ještě nemají vyladěné a prý to opraví aktualizace softwaru, ale věřte jim. Nechci se dočkat toho, že PIP v DVB-T2 nebude fungovat ani až vypnou DVB-T. Můžu odstoupit odsmlouvy, jenomže jsem zatím jsem nenašel nic, čím bych mohl stávající televizi nahradit, aniž bych musel jít do kompromisu v jiných vlastnostech. A než nemít Timeshit, jak tvrdí u Panasonicu, tak to raději budu čekat do konce záruky, jestli se Samsung pochlapí a DVB-T2 PIP softwarovou aktualizací zprovozní.
salash
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 26. 4. 2018 09:24

Panasonic by timeshift měl mít, i na webu to píšou.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod indeshit 26. 4. 2018 12:27

Prej už se na té aktualizaci, která vyřeší to dvb-t2, pracuje.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod salash 28. 4. 2018 17:13

indeshit píše:Prej už se na té aktualizaci, která vyřeší to dvb-t2, pracuje.

Já se omlouvám za možná hloupý dotaz - ale jak to víš, že se na aktualizaci, která vyřeší DVB-T2 u Samsungu pracuje? Díky.
salash
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků