Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dissfer 14. 5. 2019 18:46

Dobře, jdu tedy napsat, díky za radu :-)
dissfer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 14. 5. 2019 19:08

Pak dej vědět, zda jsi pochodil a v čem byla chyba. Díky.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Mizi 14. 5. 2019 19:13

dissfer píše:Zdarec chlapy,
vlastním telku 55XE9005, začal jsem používat iptv od sledovanitv, připojení netu mám přes optiku 300/30 a přípojení do TV přes kabel, koukat se ale na sport je horor, zrovna koukám na MS, ale nedá se na to dívat, jak to je sekané, jakoby ta TV nestíhala ten pohyb, vyzkoušel jsem všechny nastavení i režim sport, nevím jestli něco dělám špatně, koupil jsem nvidia shield a tam to běhá v pohodě, proto Vás prosím o radu, zda nevíte co s tím. Děkuji Vám předem moc !
Honza

Apku Sledovanitv.cz používám dlouhodobě na plazmě Panasonic a žádných takových problémů jsem si nevšiml. Internet mám od UPC 150/10 a televize je taky připojená kabelem.
Mizi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 14. 5. 2019 19:33

Nevíte, jestli se dá sehnat KD-65XF9005 za lepší cenu než aktuálních 35k? Euronics a Datart mají 35k (HP Tronic). HP Tronic má zaměstnancekou slevu na 65OLED873 Philips 35k, ale já jsem prostě odpůrce OLEDů :) ...paradoxně na KD-65XF9005 mají úplný prd - tak jako běžnej smrtelník a to už se mi z principu nechce kupovat za obyč cenu. Není to pro mě zábavný to kupovat za běžně smrtelnickou cenu :)
Nějakej unterpult :) třeba, co? Klidně nemusí bejt ani CZ distribuce, protože jakmile Sony namjí homeservis (krom Prahy a Brna), tak je to jedno ta distribuce.
Dokonce ani FancyTV nemá levněji než 35k, a to je co říct :)

-- 14. 5. 2019 19:34 --

Kdyby to někde šlo třeba ještě vyšperkovat 10%ní slevou z těch 35k, bylo by to šikovný.

-- 14. 5. 2019 19:40 --

Někdo reportoval sekání / frame dropy na XE9005. Osobně právě 55XE9005 vlastním a je v cajku. Akorát tedy sledovánítv nepoužívám. OREO si ale na na stránkách Sony můžeš stáhnout a updatnout to z flešky. Pokus se nepletu, tak FOTA update ještě ani nepřišel, takže ručně je jediná možnost. S OREO je to naprostá pecka, i když 2019 fungují ještě výrazně lépe. Holt nárůst o 2GB RAM je znát.

Jediné, co mě akorát pozlobilo, bylo 1x totální kolaps Kodi. Nepomohlo ani smazání cache,musel jsem Kodi kompletně reinstalovat. Jinak naprostej cajk

-- 14. 5. 2019 19:45 --

Kliďo mi napište SZ, pokud s tím umíte hezky vekslovat nez znáte nějaký podpultovky.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 14. 5. 2019 19:56

Mizi píše:
dissfer píše:Zdarec chlapy,
vlastním telku 55XE9005, začal jsem používat iptv od sledovanitv, připojení netu mám přes optiku 300/30 a přípojení do TV přes kabel, koukat se ale na sport je horor, zrovna koukám na MS, ale nedá se na to dívat, jak to je sekané, jakoby ta TV nestíhala ten pohyb, vyzkoušel jsem všechny nastavení i režim sport, nevím jestli něco dělám špatně, koupil jsem nvidia shield a tam to běhá v pohodě, proto Vás prosím o radu, zda nevíte co s tím. Děkuji Vám předem moc !
Honza

Apku Sledovanitv.cz používám dlouhodobě na plazmě Panasonic a žádných takových problémů jsem si nevšiml. Internet mám od UPC 150/10 a televize je taky připojená kabelem.

Jo, ale to je dost velký rozdíl. Panasonic nemá Android.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod _daRK 14. 5. 2019 20:23

Mám skylink livetv (tiez IPTV) a to isté, doteraz to fungovalo bez problémov. Asi niektoré IPTV nemajú dostatočne dimenzované toky na peaky sledovania, lebo najhoršie je to pocas zápasu SR. Akonáhle zápas skončí, je po probléme. Našťastie mi zostala ešte jedna IPTV v základnej verzii zdarma a ta tam ma STV, u nich taký problém nie je a môžem fandiť.
SONY KD-55XF9005; Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200
Chord Mojo / Shanling M0 ► Tansio Mirai 3 Pro, Hifiman HE400i (ZMF Ori)
Dragonfly Red ► iBasso IT01S; SGS7 ► Sony WH-1000XM2, TinAudio T2
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dissfer 15. 5. 2019 09:39

Zatím jsem dostal od sledovanitv tudle paradní odpověď,

děkuji za Váš e-mail. Žádný plošný problém neregistrujeme. Je možné, že pokud máte TV připojenou přes WIFI, tak signál i když je třeba signál kvalitní, tak nemusí být konstantní. Poprosil bych Vás, pokud máte možnost, abyste TV zkusil připojit kabelem. Také zkuste snížit kvalitu streamu. Zapněte naši aplikaci na TV. Přejděte do Menu a Nastavení. Kvalitu streamu máte pravděpodobně nastavenou na Vysoká. Přepněte ji prosím na Základní.

Připojený to mám kabelem, net frčí bez problému, zkusím tedy snížit kvalitu streamu, což mě ale docela štve ...
Chlapy, mám zkusit nahodit Oreo přes flashku, nebo mi to silně nedoporučujete, když to ještě není finálně vychytaný ? Díky Vám. ;-)
dissfer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 15. 5. 2019 10:03

Pokud přepneš na jiný program a tam se to neseká je opravdu problém při vyšší poptávce nedostatečně dimenzovanych toků. Na DIGI se s tím během posledního půl roku už naučili pracovat.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod simy 15. 5. 2019 10:36

Na Oreo jedu a problém nemám, používám tedy jen TV, HBO GO, KODI z PC..
simy
Junior

Odeslat příspěvekod indeshit 15. 5. 2019 10:52

OREO z flešky jednoznačně doporučuju. Není čeho se bát, řekl bych. Trochu nezvyk ze starši verze, ale vše je o zvyku
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dissfer 16. 5. 2019 06:55

Chlapy, tak je to již vyřešeno, dal jsem na Vás a udělal jsem upgrade z 7.0 na 8.0 Oreo z flashky a obraz se konečně neseká, dnes se mi to potvrdí když budou hrát naši :-) jen nesmím používat ht-zf9000, že je tam prý nějaká problém mi psal pán ze Sony, prý až mi televize bude sama nabízet aktualizaci, tak až potom můžu. Ještě jednou díky moc !
dissfer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pirek.jan 22. 5. 2019 19:52

Je k dispozici nová aktualizace pres Web- 6.6510. Musíte instalovat přes Flash. Už instaluju
pirek.jan
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 22. 5. 2019 22:48

Konečne v Netflix funguje DV tak ako asi má.
Inak v zozname noviniek píšu ze update prináša nový typ radenia tv kanálov. Na toto som neprišiel čo tým myslia
paulo78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pirek.jan 24. 5. 2019 12:40

Takže po aktualizaci z flashky šlape TV naprosto v pohodě. Doporučuji update. Mám dotaz- využívám Cinema PRO pro sledování filmů, máte u TV zapnuto stmívání dle osvětlení? Mě to se zapnutým lokálním stmíváním večer dělá nečitelné bílé titulky... Díky za rady
pirek.jan
Junior

Předchozí stránka