Samsung 2018 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 25. 12. 2018 13:31

Alebo nejake regalovky s digitalnym vstupom, niečo na štyl Klipsch R-15PM.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hraboš 10. 1. 2019 22:53

pekr77 píše:Ahoj,

nemáte někdo zkušenost se soundbary? Asi rok máme Samsung Q7 QLED TV, říkal jsem si, že bych možná trochu povýšil zvuk. Svůj starý Technics receiver s repráky B&W mám v ateiléru, tak jsem si říkal, že další receiver kupovat nebudu a půjdu do kompromisu - relativně slušný zvuk a jednoduchost ovládání.

No a tak jsem pořídil řekněme střední třídu soundbaru - Samsung N650. Ze zvuku jsem byl ale hodně negativně zaskočený - v podstatě jediný použitelný režim je Surround a i tak tomu chybí úplně středy a hraje to jak z plechu. Propojeno pokusně optikou i HDMI na ARC port. Jasně - nemohl jsem čekat kvalitu z recieveru, ale ta telka sama o sobě na Optimalizovaný režim hraje prostě lépe.

Pořád přemýšlím, zdali jsem jen blbě koupil, nebo někde - něco - nějak blbě zapojil :-) Uvažuju, že poprvé v životě vrátím zboží na eshop.

Máte někdo nějakou zkušenost se soudb

Díky,
/Petr[/quote
pekr77 píše:Ahoj,

nemáte někdo zkušenost se soundbary? Asi rok máme Samsung Q7 QLED TV, říkal jsem si, že bych možná trochu povýšil zvuk. Svůj starý Technics receiver s repráky B&W mám v ateiléru, tak jsem si říkal, že další receiver kupovat nebudu a půjdu do kompromisu - relativně slušný zvuk a jednoduchost ovládání.

No a tak jsem pořídil řekněme střední třídu soundbaru - Samsung N650. Ze zvuku jsem byl ale hodně negativně zaskočený - v podstatě jediný použitelný režim je Surround a i tak tomu chybí úplně středy a hraje to jak z plechu. Propojeno pokusně optikou i HDMI na ARC port. Jasně - nemohl jsem čekat kvalitu z recieveru, ale ta telka sama o sobě na Optimalizovaný režim hraje prostě lépe.

Pořád přemýšlím, zdali jsem jen blbě koupil, nebo někde - něco - nějak blbě zapojil :-) Uvažuju, že poprvé v životě vrátím zboží na eshop.

Máte někdo nějakou zkušenost se soudbary?

Díky,
/Petr
]
ahoj-moje zkušenost je taková že jsem k nové TV QE75Q8DN pořídil sounbar JBL5.1. a musím říct že nelituji.Zvuk je skvělý,a co měnejvíc uchvátilo je subwoofer..u nej je možnost nastaveni intenzity a skutečne basy cítíte..a myslim že je cítí i sousedi..další mozností je odnímatelnost 2satelitních reproduktoru které jsou spojeny jako jeden celek soundbaru..reproduktory umístíte kdekoliv v interieru ,a kalibrací se nastaví optimální vyváženost zvukového podani..samozrejme ze valná většina bude rikat ze nikdy nebude zvuk takový jako z klasických repro plus zesilovace,ale ten komu moznosti(v mem případě manželka)neumoznuji sestaveni klasického 5+1 je tato volba jedinecna...za mě mohu jen doporucit...cena ovšem 17k,ale jak rikam priplatit si -se vyplatilo... ;-)
hraboš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stormborec 29. 1. 2019 22:27

Je rozdíl v kvalitě panelu v různých úhlopříčkách (40, 43, 49) NU7, nebo je to stejný typ?
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivotv 29. 1. 2019 23:55

Bohuzel se muze objevit jak VA tak IPS, minimalne v 43 a 49 (podle rtings a avforums).
ivotv
Junior

Odeslat příspěvekod stormborec 30. 1. 2019 01:22

Mně by stačila možná 40", tam by to mělo být VA.
LG 32LH5000 (2009) 120Hz, IPS EEFL
Samsung 40NU7192 (2018) 60Hz, VA LED
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod MgX 12. 2. 2019 17:01

Page Not Found
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 12. 2. 2019 19:38

kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabriel88 13. 2. 2019 20:02

Ahojte

Pár dní dozadu mi prestal fungovať youtube na samsung 55mu7002 neviete aký môže byť problém?
Keď spustím napriklad expres(radio appku) tak to ide bez problémov.
Youtube sa mi nechce načitať
Teraz ešte pozerám že neviem dať ani aktualizáciu TV ani automatickú diagnostiku a ani obnovu systému. Všade píše funkcia nie je dostupná.

ďakujem za pomoc
Naposledy upravil Gabriel88 dne 13. 2. 2019 21:28, celkově upraveno 1
Gabriel88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2019 21:19

Máš nejnovější FW v TV? Zkoušel jsi reset smart části? Zkoušel jsi reset/obnovu TV do přepravního nastavení? Zkoušel jsi kontaktovat přímo Samsung podporu?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabriel88 13. 2. 2019 21:32

nie neresetoval som nič zatial. Chcel som pozrieť update TV ale ten nejde.
Podporu som nekontaktoval. Prišiel som sa opýtať
Gabriel88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 13. 2. 2019 22:17

Letošní modelová řada ještě jednou, tentokrát už specificky pro Evropu:
https://news.samsung.com/uk/samsung-unv ... n-portugal
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 20. 2. 2019 08:28

Ahoj, mám doma chvilku Samsung UE55NU8002 a mám problém s načítáním EPG. Vysvětlím to na příkladu. Používám DVB-T2 a po zapnutí TV např. na kanále ČT mi po zapnutí EPG nenačte informace o programu kanálů, které běží pravděpodobně na jiném multiplexu. To v praxi znamená, že ukáže program všech ČT kanálů, ale ne Novu, Primu atd. To začne fungovat, až po navštívení daného kanálu. Na předchozím TV od Panasonicu to běhalo normálně.
zac.je.toho.loket
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thomash181 20. 2. 2019 09:13

Taky mám UE55NU8002 a chová se to stejně, dělá to i na starších modelech Samsungu, konkrétně mám zkušenost s UE55J6272.
Negooglil jsem to, jestli se to dá nějak vyřešit, používám IPTV takže mi to nevadí.
Thomash181
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spyko 20. 2. 2019 13:09

Včera dovezli 55nu8002,který boží de..l zaslepil CI slot černou přelepkou-moc nechybělo a proklel jsem samsung do NSR,i tak je to proti plazmě panasonic 50st60 slabota-o istalaci ani nemluvím-nebe a dudy,jediné + je hbbtv,mnohem rychlejší,obrazově mě překvapil SD obraz na kabelu,pozemku nemám ještě odskoušenou,neb ladění taky není silnou strankou přístroje,OVLADAČ-doufám ,že je to jen síla zvyku,nejhorší na Samsungu je přístup k informacím-nic,vůbec nic,v přiručce jen zapnutí,ani poloha CI+ TAM NENÍ,CO NEVYGOGLÍŠ-NEMÁŠ,manželka chce panasonica zpět-samsunga dát dceři,zatím jdu pokračovat!
spyko
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků