tv okolo 50"

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod JohanPoprad 18. 2. 2018 21:20

Zdravím Vás,

potreboval by som poradiť s výberom tv, veľkosť okolo 50", 4k, alebo full hd, na tom mi nezáleží, sledovať budem hlavne šport, cena 550 - 600€
ďakujem za rady :)
JohanPoprad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 19. 2. 2018 21:12

Samsung UE49M5602, UE49M5572, UE49M5672 nebo nejvýhodněji, když zvládneš prohnutou TV, tak UE49M6372. Případně nahraď 49 číslem 55 a máš větší variantu.
V pohodě taky Philips 49PFS5301.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohanPoprad 20. 2. 2018 05:28

dik za radu, bol som v elektre, trosku som sa porozpraval s predajcami a ti ma naviedli na samsung ue49mu6452, po pripade panasonic tx-50ex703e, kde cena je cca 700€, je v tejto cenovej relacii nieco lepsie? znacky typu hisense a podobne ma vobec nezaujimaju
JohanPoprad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 20. 2. 2018 06:01

Ano je. Tie Samsungy spominane vyssie. A aj Hisense, ktory kvoli hlupym predsudkom nechces.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohanPoprad 20. 2. 2018 07:31

Ryan Giggs píše:Ano je. Tie Samsungy spominane vyssie. A aj Hisense, ktory kvoli hlupym predsudkom nechces.


bojim sa kupit telku znacky, o ktorej som nikdy nic nepocul...
tie lepsie telky, bud prosim konkretny
JohanPoprad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 20. 2. 2018 11:20

Ved kvok ti ich vymenoval.

To ze si o niecom nepocul, neznamena ze je to zle. Nepocul si preto, lebo pod vlastnou znackou robi Hisense televizory len nejake 3-4 roky. Inak je to jeden z najvacsich vyrobcov TV na svete, vyrabal a vyraba aj TV pre inych vyrobcov uz dobrych 50 rokov. Vyrabaju to v CR a mas na to 3 roky zaruku. A konkretne napr. model N6800 je je za obdobnu cenu obrazovo lepsi ako tie co mas vo vybere ty.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohanPoprad 20. 2. 2018 12:00

Ryan Giggs píše:Ved kvok ti ich vymenoval.

To ze si o niecom nepocul, neznamena ze je to zle. Nepocul si preto, lebo pod vlastnou znackou robi Hisense televizory len nejake 3-4 roky. Inak je to jeden z najvacsich vyrobcov TV na svete, vyrabal a vyraba aj TV pre inych vyrobcov uz dobrych 50 rokov. Vyrabaju to v CR a mas na to 3 roky zaruku. A konkretne napr. model N6800 je je za obdobnu cenu obrazovo lepsi ako tie co mas vo vybere ty.


je to mozne, ze ten hisense bude lepsi, ale poznam sa a tie predsudky by ma skreli, neviem, ci by som sa dokazal kludne nan pozerat, cakal by som asi kedy sa pokazi
JohanPoprad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohanPoprad 20. 2. 2018 12:00

Ryan Giggs píše:Ved kvok ti ich vymenoval.

To ze si o niecom nepocul, neznamena ze je to zle. Nepocul si preto, lebo pod vlastnou znackou robi Hisense televizory len nejake 3-4 roky. Inak je to jeden z najvacsich vyrobcov TV na svete, vyrabal a vyraba aj TV pre inych vyrobcov uz dobrych 50 rokov. Vyrabaju to v CR a mas na to 3 roky zaruku. A konkretne napr. model N6800 je je za obdobnu cenu obrazovo lepsi ako tie co mas vo vybere ty.


je to mozne, ze ten hisense bude lepsi, ale poznam sa a tie predsudky by ma skreli, neviem, ci by som sa dokazal kludne nan pozerat, cakal by som asi kedy sa pokazi
JohanPoprad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohanPoprad 20. 2. 2018 12:00

Ryan Giggs píše:Ved kvok ti ich vymenoval.

To ze si o niecom nepocul, neznamena ze je to zle. Nepocul si preto, lebo pod vlastnou znackou robi Hisense televizory len nejake 3-4 roky. Inak je to jeden z najvacsich vyrobcov TV na svete, vyrabal a vyraba aj TV pre inych vyrobcov uz dobrych 50 rokov. Vyrabaju to v CR a mas na to 3 roky zaruku. A konkretne napr. model N6800 je je za obdobnu cenu obrazovo lepsi ako tie co mas vo vybere ty.


je to mozne, ze ten hisense bude lepsi, ale poznam sa a tie predsudky by ma skreli, neviem, ci by som sa dokazal kludne nan pozerat, cakal by som asi kedy sa pokazi
JohanPoprad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majkom 20. 2. 2018 14:11

Tak naci chces radu ked nakoniec nechces podla nej kupit... vyber nahodne samsung a bude tvojim predsudkom vyhoveno:)
majkom
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků