FullHD 40-43" 10-15K

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod stormborec 14. 2. 2018 22:03

Takže to je VA ???
No snad to nerovnoměrný podsvícení nebude moc vadit, já kvůli tomu vracel jeden monitor, kde to fakt nešlo.
stormborec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EdyStar 14. 2. 2018 23:09

Kolega má M5672 a dnes mi povedal,že používa DO od starého SAMS.monitora!
EdyStar
Junior

Odeslat příspěvekod Luke_F 21. 2. 2018 02:24

Uff koukám, že se tu pár příspěvků ještě objevilo

Ryan Giggs: Ohledně srovnání jsem vycházel přímo ze stránek Samsung ČR. Nemám růžové brýle, takže vím, že i stránky samotného výrobce mohou obsahovat chyby ale když ne tam, tak kam jinam se obrátit pro přesné informace? 5502 jsem ani neřešil, ke zbylým dávám odkazy na produktové stránky.
5572 http://www.samsung.com/cz/tvs/fhdtv-m55 ... 5572AUXXH/ HbbTV 1.5
5602 http://www.samsung.com/cz/tvs/fhdtv-m56 ... 5602AKXXH/ Bez DVB-S
5672 http://www.samsung.com/cz/tvs/fhdtv-m56 ... 5672AUXXH/ HbbTV 1.0
Bral jsem to třeba tak, že 5672 je starší představený model proto podporuje ještě starší specifikaci. Pokud se opravdu liší jen barvou rámu, tak má Samsung na stránkách chyby jako pr...e Jsem zvědav, jestli nakonec podporuje H.265, jak se všude na webech píše. I když, s příjmem přes DVB-C mi to může být vcelku jedno.

EdyStar: Díky za tip, ale asi zůstanu u té slimky. Přeci jen, když jsem ji vybíral, byla přítomnost tak trochu "revolučního" DO, bonus navíc. Do teď jsem TV ovládal přes programovatelný Logitech Harmony a to bylo čudlíků na vše možné :-D

stormborec: Tady vycházím z infa na displayspecification, nemám s čím porovnat. Vzhledem k tomu, že se jedná o mou první LCD TV, nedokážu ani okem odhadnout, zda se jedná o IPS nebo VA (pokud vůbec lze). Ale obraz mi přijde solidní. Nerovnoměrnost podsvícení jsem pořád neměl možnost otestovat, musím nejprve pořídit BT sluchadla abych se mohl pohroužit do nějaké noční akce.

Jinak po skoro 14-ti dnech zatím spokojenost, trochu jsem se obával DOA kusů, dost lidí tu napříč modely psalo, že jim fungovaly den, dva, pár hodin apod. Mě zatím vše šlape ok. Zvuk, dle očekávání, ujde ale sláva to není, kino by to chtělo jako vepř drbání-snad časem. Suma sumárum za desítku káčé spokojenost
Luke_F
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 2. 2018 08:00

Luke_F píše:Bral jsem to třeba tak, že 5672 je starší představený model proto podporuje ještě starší specifikaci. Pokud se opravdu liší jen barvou rámu, tak má Samsung na stránkách chyby jako pr...e Jsem zvědav, jestli nakonec podporuje H.265, jak se všude na webech píše. I když, s příjmem přes DVB-C mi to může být vcelku jedno.

Na trh prisli rovnako. Je to presne ten isty TV, len je v inej farbe. A tie so 7-mickou maju naviac sat tuner. To je cely rozdiel. H.265 samozrejme podporuje.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Nould a 6 návštevníků