Panasonic 2018 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz


Odeslat příspěvekod Jackhb 26. 10. 2018 07:49

Zdravím je možné na TX-50EX703E mít spuštěnou o2tv air přes browser nebo jinou aplikaci ? Když se přihlásím,tak při načítání programu mi o2 píše Omlouvame se, neco se pokazilo!
Na pc a telefonu normálně funguje..
Jackhb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 26. 10. 2018 16:43

Většina prohlížečů v televizorech nezvládá některé služby, proto následně nefungují, či nefungují korektně. Konkrétně ale odpovědět nedokážu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 9. 11. 2018 11:04

Ty nové Panasonic FX550 jsou od Vestelu? Od Panasonicu nebudou, když nemají myHomeScreen. Mají VEWD, který používá mj. i Vestel.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honek_ 9. 11. 2018 11:51

Spuštění O2TV air v TV je myslím stejně jako u Sport packu nemožné, resp. i když se v TV podaří spustit, tak bez zvuku. Protože jak uvádí O2, "Služba je určena pro použití v tabletu nebo chytrém telefonu". O2 tím nutí lidi do nákupu jejich STB ... Údajně nefunguje zvuk v TV ani při propojení notebooku s TV kabelem, ta aplikace to nějak pozná a zvuk nepustí. Jedinou možností je zřejmě Chromecast, tam to jede i se zvukem.
Honek_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honek_ 29. 11. 2018 08:02

Edit: při připojení PC k TV kabelem by mělo O2TV být funkční i se zvukem (vyzkoušeno na NB připojeném k Sony, ale snad by mělo platit obecně).
Honek_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NuClear235 18. 12. 2018 08:06

Má některá z nich Direct Backlighting nebo je všechno jen Edge ?
NuClear235
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 3. 1. 2019 22:36

V nabídce už se objevila i 55" FX550 (na Mall a CZC). Vzhledem k tomu, že věci od Vestelu (JVC, Hitachi, Toshiba atd.) mají fastscan, bylo by vtipné, kdyby ten největší šunt od Panasonicu fastscan měl a topmodely ne.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 1. 2019 16:30

Přesně tak. To jsou paradoxy, které člověk nepochopí. Přitom se Panasonic chlubí, že je vlastně domácí výrobce. Chybějící FastScan je jeho mínusem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daly90 19. 1. 2019 18:54

Měl někdo v ruce modely FX740 ? Mám na prodejně vystavenou 49" i 65" a obě trpí na zašedlý obraz. Nejvíc je to vidět na žluté/oranžové barvě. Ta žlutá tam skoro chybí. Máte podobnou zkušenost ?
Daly90
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 27. 1. 2019 23:22

Ještě test FX780 v 55" variantě: http://www.tvtest.pl/panasonic-55fx780-test/
Kontrast naprosto neuvěřitelně nízkých 683:1 a pokrytí DCI-P3 ostudných 74 % (pro TV, která má mít široký barevný gamut).
A podle hristoslav2 používá FX740 (model vydávaný Panasonicem za prémiový) RGBW strukturu.
Jsem zvědavý na letošní LCD modely a věřím v zlepšení, už totiž není moc kam klesat.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cuco6 19. 2. 2019 13:29

Diky kvok, ze ten test a info. Ja som chcel 55fxw-784, ale ten panel ...
Cuco6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mazaxxx 19. 2. 2019 16:52

Dnes jsem se byl podívat na základní Panasonic TX-65FX603E který se dá pořídit za 20tis a údajně se jedná o VA panel. Co si o tom myslíte ? Hned vedle byla zakladní řada Sony ve stejné úhlopříčce cca o 5 tisic dražší s IPS panelem a obraz byl velmi brilatní ve srovnání s Panasonicem ale zajímalo by mě to srovnání v noci. Je to opravdu takový rozdíl v černé mezi IPS a VA panelem ? Ma cenu na tom tolika lpět ? JSem do teď zvyklý sledovat filmy na plátně projektor Benq700 HD rozlišení a předpokládam že tam je ta černá pořád mnohem horší než u horšího IPS panelu..
mazaxxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cuco6 20. 2. 2019 08:43

mazaxxx
prepokladas spravne ! Prechod z platna na IPS az tak neboli. Pozor ked porovnavas nieco v obchode.
Maju tam vyhulene DEMO mody + super JAS a prepalene farby.
Ale neviem co to je zakladna rada SONY ???
Zeby XF 7005 ?
Cuco6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mazaxxx 20. 2. 2019 10:35

Model te Sony nevím, řekl mi to prodejce, že se jedná o základní modelovou řadu. Je někde přehledný seznam toho co má VA panely a co IPS ? Ani ná stránkách panasonic není u modelu TX-65FX603E napsáno co tam je za panel .. Který VA panel za to stojí upřednostnit před IPS ?
mazaxxx
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků