SONY 65XE9305

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Sufko 3. 1. 2018 13:59

Už sme sa s manželkou rozhodli pre 65XE9305 teraz má dobrú cenu, len mám obavu či bude pozeranie signálu skylink v pohode, alebo navrhnite alternatívu 65 TV. Ďakujem
SONY 65XE9305, Yamaha RX-V781, AB Cryptobox 600 HD mini, Asustor 302T
Sufko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 3. 1. 2018 15:09

Ona už spadla na 56k, fíha. Určitě je to skvělá volba. Má ten nejlepší obrazový procesor od Sony, určitě si se Skylinkem poradí.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sufko 3. 1. 2018 15:38

Ja mám ponuku za 1930,-€ :-D a to ešte pre dvoma týždňami bol veľkoobchod za 2500,-
SONY 65XE9305, Yamaha RX-V781, AB Cryptobox 600 HD mini, Asustor 302T
Sufko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod czechliving 3. 1. 2018 15:48

Ta Sonka 65XE9305 se dá sehnat už pod 52 000,-Kč.
TV: SONY OLED KD-55AF9 - Blu-ray: Pioneer UDP-LX800 - Satelitní receiver: VU+ULTIMO 4K+HDD+Motor - AV Receiver: Pioneer VSX-LX503-B + JAMO S 809 Basic Atmos 5.1.2
czechliving
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sufko 8. 1. 2018 07:49

Tak Sony 65XE9305 už je doma. Cena v Alze bola/je momentálne bezkonkurenčná 1990,- vrátane darčeka. Darček predaný za 200,-. Zatiaľ je na stojane obraz Skylink z AB CryptoBox 600HD MINI nad moje očakávanie. Stihol som len preprogramovať Logitech Harmony a nainštalovať KODI nič viac.
SONY 65XE9305, Yamaha RX-V781, AB Cryptobox 600 HD mini, Asustor 302T
Sufko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadyGagarin 8. 1. 2018 11:52

Dobrý den,
Vlastním také tuto televizi.
A nemám žádnou praxi pro tyhle chytré televize.

Poradil by mi někdo jak a co nainstalovat ?
LadyGagarin
Junior

Odeslat příspěvekod trent 8. 1. 2018 14:50

První věc je, že si vytvoříš účet u gůglu(pokud ho již nemáš). Pak se přes tv přihlásíš v google play a tam si najdeš, co by se ti líbilo. A nebo úplně nejlepší je, když se takhle přihlásíš na počítači. A když bude apka kompatibilní, můžeš ji nainstalovat do tv.
A co nainstalovat? To záleží na tobě. Já mám Kodi(multimediální přehrávač) a pak sledovanitv(provozovatel televize).
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arantirius 8. 1. 2018 17:18

Sufko píše:Tak Sony 65XE9305 už je doma. Cena v Alze bola/je momentálne bezkonkurenčná 1990,- vrátane darčeka. Darček predaný za 200,-. Zatiaľ je na stojane obraz Skylink z AB CryptoBox 600HD MINI nad moje očakávanie. Stihol som len preprogramovať Logitech Harmony a nainštalovať KODI nič viac.

potom napis aj dalsie dojmy,ked ju trochu viac otestujes. hlavne nejaky poriadny uhd obsah. ja som ju nakoniec len dnes zaplatil,s priatelkou sme to cez vikend preberali,ci ist do toho. priplatil si si aj za dlhsiu zaruku? spekulujem nad tym...
arantirius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadyGagarin 8. 1. 2018 20:31

trent píše:První věc je, že si vytvoříš účet u gůglu(pokud ho již nemáš). Pak se přes tv přihlásíš v google play a tam si najdeš, co by se ti líbilo. A nebo úplně nejlepší je, když se takhle přihlásíš na počítači. A když bude apka kompatibilní, můžeš ji nainstalovat do tv.
A co nainstalovat? To záleží na tobě. Já mám Kodi(multimediální přehrávač) a pak sledovanitv(provozovatel televize).


Děkuji, nainstalovanou jí už mám.
Jen jí mám zatím na přehrávání tv programu, (čekám na kvalitní přehrávač na přehrávání 4k BR disků).
Právě na přehrávání tv programu mi přijde dost málo, na to jak je výkonná.
Přemýšlím nad satelitním přijímačem, kde by bylo více programu v HD, ale jelikož se v tom vůbec nevyznám tak nevím....
+ stahování z toho google playeru
LadyGagarin
Junior

Odeslat příspěvekod Sufko 9. 1. 2018 11:21

Momentálne sa pokúšam pripojiť TV k receiveru Yamaha RX-V781 cez ARC všetko mám nastavené podľa návodov. Keď zapnem TV zapne sa aj RX-V781 a TV sa prepne externé repro, ovládanie hlasitosti ovľádačom z TV ovláda aj zvuk v RX-V781 ale zvuk z reproduktorov nejde žiadny. Kábel HDMI mám 1,4.
SONY 65XE9305, Yamaha RX-V781, AB Cryptobox 600 HD mini, Asustor 302T
Sufko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spree 10. 1. 2018 20:31

emate pri 65" verzi problem, ze hore a dole je akoby cierny slabsie podsvieteny vodorovny pruh? Nevadi vam to?
spree
Junior

Odeslat příspěvekod LadyGagarin 10. 1. 2018 21:52

Nééé, ani jsem si toho nevšiml. Teď mě to vytáčí!!!! :grr:
LadyGagarin
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 11. 1. 2018 12:06

Lze to vyfotit? Pokud ano, zkus a foto vlož přímo do příspěvku sem na fórum.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LadyGagarin 11. 1. 2018 13:22

Myslím si, že to půjde vyfotit, až budu doma přepošlu to jsem.
LadyGagarin
Junior

Odeslat příspěvekod Sufko 16. 1. 2018 10:16

Sufko píše:Momentálne sa pokúšam pripojiť TV k receiveru Yamaha RX-V781 cez ARC všetko mám nastavené podľa návodov. Keď zapnem TV zapne sa aj RX-V781 a TV sa prepne externé repro, ovládanie hlasitosti ovľádačom z TV ovláda aj zvuk v RX-V781 ale zvuk z reproduktorov nejde žiadny. Kábel HDMI mám 1,4.

Tak problém vyriešený kúpou nového HDMI kábla, všetko funguje ako má. Ak to niekto budete zapájať radšej kúpte overený HDMI kábel. Ja som kúpil nový kábel v NAY kde predavač tvrdil, že ARC bude určite fungovať ale nefungoval. Náhodou som bol v HEJ a tam mali HDMI za polovičnú cenu kde bolo označené aj ARC a funguje. Zatiaľ som spojazdnil KODI a dosť som sa babral s nastavením/doladením Logitech Harmony. Zatiaľ všetko OK. Predtým sme mali plazmu 50V10. Obrazovo je 65XE9305 super. Predĺženú záruku sme zatiaľ nerozhodli či áno/nie ešte máme na to týždeň. Klávesnica objednaná z Gearbest za 11,-€ https://www.gearbest.com/mice-keyboards/pp_69801.html.
SONY 65XE9305, Yamaha RX-V781, AB Cryptobox 600 HD mini, Asustor 302T
Sufko
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků