Philips 55PFT6550 vs Philips 55PUS6482

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rosy 17. 12. 2017 13:35

Chtel bych poprosit o radu jakou z techto dvou tv by jste me dopurucili, cena je stejna.
Dekuji moc
rosy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gustoh 17. 12. 2017 13:39

Tak tu je to jednoznacne. 55PUS6482. Ten prvy ma este stale problemy s FW ktore Philips za 2roky nevyriesil.Staci si precitat forum Philipsu.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rosy 17. 12. 2017 13:40

Ale zase me prave lakalo tech 100hz
rosy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 17. 12. 2017 14:06

6550 ale bude mít podstatně lepší obraz.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rosy 17. 12. 2017 14:31

Hmm tak už zas nevím
rosy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gustoh 17. 12. 2017 15:38

Rosy precitaj si na fore Philipsu vsetky vlakna ktore sa tykaju toho Philipsu 6550 a uvidis ci Ti tie problemy ktore aktualne ma budu stat za ten lepsi obraz.A potom sa rozhodni.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 12. 2017 15:50

Väčšina z tych problemov je už staršieho data, odvtedy už vyšlo X aktualizacii. Netvrdim, že je to už bezproblemove, ale rozhodne to nie je take strašne. A veľa zaleži na spôsobe použivania.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 17. 12. 2017 16:53

Ryan tie problemy nie su starsieho data ale po poslednej aktualizacii.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 12. 2017 17:13

Sused ten TV ma a nema s tym zavažnejšie problemy.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 12. 2017 17:19

U Philipsu jde vždy o to, co člověk zrovna využívá. Jak toho chce moc, přijde i na více chyb.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alibagil 22. 12. 2017 10:54

Mám 55PFT6550 a jsem s tou TV spokojený, závažnější problémy jsem s ní řešil na začátku, ale po nalezení správného firmwaru a zakázání zbytečných aplikací funguje na 90 procent tak, jak si představuji (škoda nefunkčního 3D). Ale je fakt, že jí mám prakticky jen na Kodi, pro klasické vysílání bych byl asi opatrnější. Nevím, za kolik jí můžeš mít, ale otázkou je, jestli nejít raději do 55PUS6561, taky 100Hz, 4K, ale hlavně Android 7, toho se TV z roku 2015 již pravděpodobně nedočkají.
alibagil
Junior

Odeslat příspěvekod trent 23. 12. 2017 19:37

Já jsem si navzdory upozornění také pořídil televizi s androidem a dokud jsem ji používal jen na kodi, televize běhala bez zaváhání. Když jsem k ní připojil anténu a začal využívat i televizní část, jisté neduhy se dostavily, ale nikdy v takovém rozsahu, v jakém to bylo líčeno na internetech. To měl člověk mnohdy pocit, že ten televizor začali prodávat ve stádiu raného prototypu a jen já měl štěstí na funkční kousek. Nicméně po 2 updatech a roce používání televize šlape bez problému.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod perec 31. 12. 2017 12:35

Radeji bez do noveho modelu se 100Hz LCD, jak pise trent. Kdo ti radi koupit model s 50Hz LCD, tak se ti chce pomstit. Mam Philips 55PUS6551/12 s puvodnim firmware byly obcas problemy, ale po upgrade tyto mouchy zmizely. K teto tv je treba taky pristupovat krapet jinak nez k jinym smart tv. Je to v podstate "mobil" nebo "pc" s androidem a z toho vyplyvajici uplne stejne problemy. Ale obrovska vyhoda, alespon z meho hlediska jsou moznosti prehravani. Nevyhoda je celkem zmatene menu a nez si na nej clovek zvykne, chvili to trva. Hlavne to trideni stanic, ale jak si clovek zvykne uz to neni takovy problem. Mohla by byt vetsi nabidka aplikaci na store, ale to neni chyba tv, ale gogle a dodavatelu aplikaci.
perec
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků