75 palcový TV

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 21. 11. 2017 11:53

No, zvážil bych přechod z 200Hz panelu na 100Hz...a ještě v takovém rozdílu uhlopříček.

Chápu... jde o potřebu navýšit velikost. Přiznávám, že pro mě by 75" na 3,8 m bylo už příliš. Tedy příliš pro každodenní běžné sledování.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Seepeed 13. 12. 2017 16:33

Dobrý deň, Ahojte,

dnes som trošku pobehal po obchodoch a narazil som na TV od Panasonicu. Jedná sa o Typ TX-75EX780E. Páni, mohli by ste sa mi prosím vyjadriť ku tej telke podľa toho čo som napísal aké mám požiadavky. Tento telkáč vie zmeniť farbu, veľkosť aj polohu titulkov, preto ma zaujal, ale zaujímajú ma aj Vaše názory na kvalitu obrazu tohto modelu. Ďakujem veľmi pekne.
Seepeed
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 13. 12. 2017 16:42

Obraz ma veľmi dobry, ale ma to veľmi leskly panel, čo nemusi robiť dobrotu. A HDR, ktore si chcel si veľmi neužiješ.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod starší 14. 12. 2017 00:10

Sorry za OT, ale nechcem zakladať nové vlákno, dcéra s frajerom vyberajú tiež väčší TV /teraz 42"/ a zaujalo ma u tých TV HISENSE, že v parametroch /na ALZE/ píšu u všetkých, ktoré som pozeral, že majú podsvietenie DIRECT LED /nie edge LED/, chcem sa spýtať či to je pravda a či to priame podsvietenie u Hisense TV nie je nakoniec ešte viac "flakaté" ako edge LED /u nejakej recenzie Samsungu som to čítal/, pozeral som na H.H55N5300 a N5700, ďakujem.
starší
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 14. 12. 2017 07:18

Ano je to direct, ale v tychto cenovych hladinach ma direct pomerne vela TV.
U lacnych TV je je ale tych diod za panelom malo a co sa cloudingu tyka, tak to nema oproti edge ziadnu vyhodu.
Ine je to u drahych TV s direct led, pripadne aj s FALD. Tam to uz ma navrch oproti edge. To sa ale bavime o kategorii modelov NU8700/9700.
U tychto lacnych je to celkom jedno.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků