ANYWHERE Panasonic 50 ex 780

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod livinge 8. 11. 2017 10:19

Vlastním televizor Panasonic 50ex780 a snažím se rozchodit přehrávání televize v telefonu přes média center (přes internet) pokud jsem připojen ve stejné síti vše funguje,ale pokud ne napíše to chybu. Nevíte kde může být chyba? K televizi se přes internet normálně připojím... vidím ji.
Pak by mě ještě zajímalo ,proč nefunguje v aplikaci panasonic remote 2 ... pokud je zaplá televize treba čt1... a chci do telefonu prenest jiny program.... tak to nefunguje (pouze aktuální co přehrává televize), i kdyz je televize 2 tunerova
livinge
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 8. 11. 2017 20:40

Netuším, základní otázka. Zapnul jsi v TV veškeré předvolby pro dálkovou správu, vzdálené ovládání, přehrávání přes síť atp.? Mělo by toho tam být víc.

Dále pak - nepopisuješ, jak máš nastaveny IP a DNS. I v drobnosti může být zádrhel. Ano, četl jsem, že TV přes net vidíš. Ale vidět a něco pořešit může být rozdíl.

Co se týká zdvojených tunerů. Tam vždy záleží na nastavení TV a tom, jak ono zdvojení funguje a pro co funguje. Nepíšeš, zda zkoušíš interní DVB-T, DVB-C, nebo DVB-S tuner.

Ještě něco... zkus do TV zapojit USBčko, na kterém máš nějaké filmy, co TV je schopna přehrát. Pak se zkus přes net dostat na ono USBéčko a přehrát filmy vzdáleně... na mobilu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků