Philips 47pfh6109 a přehrávání z USB portů

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod carlosz123456 25. 10. 2017 09:40

Zdravím, nevím co se stalo, ale poslední dobou mi nefunguje přehrávání z USB flash. Vyberu source usb a vyberu film, dám hrát a začne hrát. Ale pak po různých dobách se usb jakoby vypne a skočí to na normální tv program. Znovu vyberu film a spustím a za chvíli to udělá znovu. Dělá to u různých flash disků i z různých usb portů. Máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji. A co k tomu mohou říct pracovníci odborné pomoci Philipsu? Taky děkuji.
carlosz123456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djpiecka1 25. 10. 2017 13:03

Kusok naivna otazka z mojej strany, ale predsa: vyskusali ste ho dat do tovarneho nastavenia (obnovenie) ???
Dnes presne o 9:03 rano ste sa pytal aj na supportforum.philips.com z nicku jarkamet??
djpiecka1
Junior

Odeslat příspěvekod carlosz123456 26. 10. 2017 07:29

Zdravím, nezkoušel jsem tovární nastavení a ptal jsem se i na podpoře philipsu.
carlosz123456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 26. 10. 2017 09:24

Mnoho TV od Philipsu (a někdy nejen od Philipsu) jsou taková zvláštní stvoření, která minimálně jednou za čas chtějí dělat věci po svém.

Ideálem je udělat obnovu přepravního nastavení a vše naladit a nastavit znovu. Samozřejmě k tomu můžeš přidat i aktualizaci softwaru... pokud je dostupná, resp. aktualizovat na stejnou verzi... přepsat původní.

Aktualizaci doporučuji provést po předchozí obnově, kdy se nic neladí, nenastavuje. No a po aktualizaci opět uděláš obnovu... teprve následně vše nastavíš a naladíš. Ano, může se něco zvrtnout, bohužel vše děláš na své triko. Pokud je TV v záruce, tak to tolik nevadí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků