Philips 55PUS7502

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod BigglesO27 23. 10. 2017 18:17

Zdravím vespolek, primárně mám vyhlédlou televizi z nadpisu, nicméně krom Samsungu (osobní antipatie) se nebráním ledasčemu, měl jsem už na zdi LG (kdysi plasmu) nebo třeba Changhong, takže pokud poradíte cokoli "lepšího" či smysluplnějšího, rád přehodnotím názor. TV bude používána primárně jako zobrazovač (zdroj Oppo 203, formáty od mizérie posbírané kdesi na netu až po BD, včetně do budoucna 4K), v minimální míře i jako TV přijímač pozemního signálu, nepotřebuji nijaké vychytralé funkce. Pozorovací vzdálenost bude cca 3,5m v převážné většině kolmo. Cenu bych velmi rád udržel okolo třiceti tisíc (za polovic a dvojnásobnou kvalitu se čílit nebudu :D ). Jo a abych nezapomněl, ten Ambilight se mi fakt líbí, zvlášť když to podpoří Philips HUE.
Pokud někdo dočetl až sem a ještě navíc i poradí, tak dík :-)
BigglesO27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 23. 10. 2017 19:32

Konečně to spadlo, za původní cenu to nebylo dvakrát prodejné. Takhle, má to 100Hz panel i nový engine pro zpracování obrazu od Philips, jestli jedeš přes vestavěné repro, tak i integrovaný soundbar potěší a pokud budeš používat Ambilight i s hue, tak si možná ani nevšimneš horšího podání černé. Nicméně vzhledem k tomu, že 4K z téhle vzdálenosti nejde poznat a HDR na téhle TV stejně za moc nestojí, by stálo za to zvážit i Full HD OLED od LG (která tu černou bude mít pro změnu dokonalou).
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigglesO27 23. 10. 2017 19:49

Přes vestavěné repro tak TV, jinak co půjde přes přehrávač, tak přes zesilovač a bedny.
BigglesO27
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ptmac 13. 12. 2017 22:20

Zdravím,
mohl bych se zeptat jak to nakonec dopadlo s tou koupí? Našel jste něco lepšího nebo už máte toho Philipse? Řeším podobný problém a tak by mě zajímalo kam jste se dostal a jak jste případně spokojen ;-).
ptmac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigglesO27 19. 12. 2017 02:37

Mám toho Philipse, splnil očekávání. Není z nejrychlejších, ovládání má svě mouchy (např. ambi+hue se nedá zapnout tlačítkem ambilightu, ale musí se do menu), ale obraz pro mé oči je dobrý, ambi+hue je kouzelný, zvuk samotné TV je slušný, takže z mé strany spokojenost.
BigglesO27
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků