Smart TV Philips a security warning

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod carlosz123456 17. 10. 2017 11:20

Ahoj, zdravím a prosím o pomoc. Možná jste se s tím taky někdo setkal. Mám televizi Philips 47pfh6109 a občas, jednou za 14 dní, se mi objeví hlášení: Security warning The SSL security certificate could not be verified for match.adsrvr.org A nedá se s tím nic dělat. Televize je připojena přes zabezpečenou wifi. Děkuji.
carlosz123456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 17. 10. 2017 20:03

Pokud máš aktuální software v TV, doporučuji se přímo obrátit na technickou podporu Philipsu.

Výsledek rozpravy by nebylo špatné zveřejnit právě zde... pro případné další, stejně zasažené, čtenáře.

Díky
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Philips CZ 18. 10. 2017 13:37

Zdravím,

o tomto problému víme, je to chyba reklamního serveru na stanici Prima a Nova. Zatím jediné řešení je vypnout HbbTV na kanálech, kde se tato hláška objevuje. Není to chyba TV.
Philips CZ
Junior

Odeslat příspěvekod carlosz123456 19. 10. 2017 07:55

Děkuji, jsem rád, že o tom alespoň víte. A nepomohla by instalace nějakého certifikátu(změna firmware). A proč se to objevuje jenom někdy a ne při každém zapnutí televize? Pokud je to reklamním serverem.
carlosz123456
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Philips CZ 19. 10. 2017 10:41

Tak jednoduché to zase není :) Update SW na straně TV to neřeší, certifikát je na straně serveru, ne v TV. Proč se hlášení objevuje jen někdy, v tuto chvíli zjišťujeme. Může to být jen za některých okolností, ale těžko říct, kterých konkrétně.
Philips CZ
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 19. 10. 2017 19:39

Některé starší TV Philips, co vím, mají občasně problém s HbbTV. Nejedná se o tento „security warning“, nicméně by bylo srandovní zjistit, že základní zádrhel je kombinací vícero problémů na vícero stranách. A ona původní chybka se přenáší i do nových řad, kde způsobuje cosi jiného.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carlosz123456 20. 10. 2017 06:42

Philips CZ píše:Tak jednoduché to zase není :) Update SW na straně TV to neřeší, certifikát je na straně serveru, ne v TV. Proč se hlášení objevuje jen někdy, v tuto chvíli zjišťujeme. Může to být jen za některých okolností, ale těžko říct, kterých konkrétně.

Tak doufám, že brzy něco zjistíte, když už to zjišťujete, a že nám řeknete co a jak. On to není problém jenom můj, ale vyskytuje se to i na zahraničních forech a taky bez řešení.
carlosz123456
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků