Výber 65" TV 2017

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Gamut 6. 3. 2018 10:14

Po zkušenostech se přiznám, že nějak nechápu "samsung barvy". Vzhledem k tomu, co MU7002 nabízí dle nastavení a dle vlastního doladění i třeba podle vlastního oka tomu dost dobře nerozumím. A že to tedy podle vlastního oka doladit tedy jde a nejenom doladit. :-)
Gamut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 6. 3. 2018 11:07

Panove, ja prece netvrdim, ze Samsung ma obecne spatne barvy. Jen rikam, ze mne osobne nesedi. V rodine mame Samsungy hned dva a to nemluvim o spouste znamych, kteri je maji taky. Zkousel jsem si vzdycky pohrat s nastavenim atp., ale memu oku se to nikdy moc nelibilo. Podelil jsem se o svuj nazor a duvod, proc je u sebe davam spise dozadu a chci dat sanci jinym znackam.

V zadnem pripade jsem ale nikde nenapsal nikomu, at si Samsung nekupuje nebo ze Samsungy jsou spatne a ruce od nich pryc. Jak ostatne pises indeshite sam, presnost neznamena libivost a s tim ja souhlasim.
C.I.S.I.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 3. 2018 12:46

Někdy možná indeshit kope za Samsung trochu víc, než je třeba.

Z hlediska jakési obecnosti... před časem měl dobře nastavené barvy u vyšších modelů Philips. Pak to nějak asi "upravil". V delším posledním čase, má výborně nastavené TV z výroby Panasonic. Mnohokrát se to týká i nižších modelů. Nehovořím jen o přirozenosti, ale také o měřitelných hodnotách. Panasonic umí, na rozdíl od mnohých jiných, mimořádně dobře odstupňovat nastavení barev v jednotlivých obrazových profilech.

Z jakési pomyslné historie bych řekl, že nejméně přesné bývají TV LG... z druhé strany jsou pro leckoho velmi líbivé.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majkom 6. 3. 2018 14:34

Jo jo, panasonic... zustava zahada, proc jinak vybirne tv nicia zrcadlem:(
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pcbuh 6. 3. 2018 17:14

Tak teď jsem nahlodán dát šanci Panasonic TX-65EX780E :)
???? + Marantz SR7005 + Cabasse MC40 Majorca +
Cambridge Audio Azur 751BD Blu-ray + Monster Cable MP HTS 2600
pcbuh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod indeshit 6. 3. 2018 20:55

MgX píše:Někdy možná indeshit kope za Samsung trochu víc, než je třeba. .


To celkem ano (ale nejen ten "Stačí drobátko připlatit a hnedka už seš na UE65MU7002 nebo KD65XE8596, které mají obrazově jednoznačně navrch. Nejen obrazově."), ale na druhou stranu víš, že vychválím i nižší, levnější model oproti vyššímu (např UE55MU6272 s VA panelem oproti UE55MU6452 s PLS) a hlavně mi jde o dobro lidu :)
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ketchupino 7. 3. 2018 12:56

Zdravím

Uvažujem o zahnutej TV Samsung UE65MU6272, ktorú mám možnosť kúpiť za výhodnú cenu. Hľadal som nejaké
recenzie a testy ale nič sa mi nepodarilo najsť. Máte niekto nejaké skusenosti/info k tomuto modelu?

Za odpovede ďakujem :tleskani
Ketchupino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod midlan6 14. 3. 2018 14:26

Ahoj, přidávám se také s dotazem jakou 65" tv vybrat z následujících

1. KD-65X9005C (výprodejový model 2015)
https://www.sony.ee/electronics/support ... ifications
2. KD-65XD7505
https://www.sony.ee/electronics/support ... ifications
3. KD-65XE7005
https://www.sony.ee/electronics/support ... ifications
midlan6
Junior

Odeslat příspěvekod gnigl 26. 3. 2018 10:02

Zdravím, nechcem zakladať novú tému, tak sa pýtam tu.

Nová TV, moje požiadavky:
Uhlopriečka: 65"
Rozlíšenie: 4K
Pozorovacia vzdialenosť: +-3m
Využitie: BRripy, hry (PS3 / PC), TV cez Horizon GO (Chromecast), Youtube..., možno v budúcnosti DVB-T
Cena: < 2000€
Ako tak kvalitný obraz, 100Hz, nízky Input Lag, rýchy OS, pripojenie slúchadiel (po prípade Bluetooth)

Prikláňam sa k LG (to nevyzerá byť veľmi odporúčané, prečo?) a SONY (bojím sa pomalého Androidu).
Najprv som rozmýšľal nad LG OLED, ale rozmyslel som si to zo zjavného dôvodu - ušetrenie pár stovák eur.
gnigl
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 26. 3. 2018 10:25

Pokud se ptáš, proč ne LCD od LG, tedy proč ho někteří nedoporučují, tak předpokládám, že odpověď jsi už našel. Je tu zmíněná mnohokrát. Stačí se podívat i do ostatních vláken.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvok 26. 3. 2018 10:41

Hisense H70NU9700, nedávno spadl na požadovanou cenu a v téhle hladině nabízí skvělý poměr cena/výkon.
LG má v LCD takřka výhradně IPS panely, které mají sice lepší pozorovací úhly proti VA, ale tím to končí. Navíc mnohdy ještě mají strukturu panelu RGBW (nevýhody jsou tady všude možně v tématech okolo nebo na netu i na českých stránkách).
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod estefan2 26. 3. 2018 10:45

Mam Sony 65XE9305 android mi nepride pomaly. Input Lag na PS4Pro je tiez v pohode.
Neviem, ci este tu Sony na slovenku budes vediet zohnat za tu cenu.
estefan2
Junior

Odeslat příspěvekod gnigl 26. 3. 2018 12:13

Dík, ten Hisense mi príde nejaký drahý, to už by som mohol zobrať OLED.

Skôr sa prikláňam k SONY. Ktorý model vybrať z 2017? Má zmysel čakať na nejaké zľavy pri nástupe 2018 modelov?
gnigl
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 26. 3. 2018 12:37

Já teda nevím jak na Slovensku, ale na české Alze je ten Hisense za 46k.
Ze Sony 65XE9305. Ale další velké pády bych už nečekal.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gnigl 26. 3. 2018 12:50

Na slovenskej Alze: Hisense H70NU9700 - €2 359

A pri tej 65XE9305 všade píše, že predaj skončil. Je tam veľký rozdiel oproti 65XE9005? Asi je to aj tak jedno, keďže nie je nikde dostať. A zbytočne nechcem priplácať za technológie, ktoré nevyužijem.
gnigl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků