Sony BRAVIA KDL-55W756C Lupání ve vypnuté TV

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kamil.25 16. 8. 2017 18:10

Dobrý den.
V pondělí jsem si zakoupil tuhle TV jako novou a přišel sem na dost špatnou vlastnost.
Když je tv vypnutá tak se občas v rozmezí 4-10 minut ozve ze zadu v TV Lupnutí.
Dost špatně se to vysvětluje protože jsem se s tímhle nikdy dříve nesetkal.
Pročetl jsem hodně článků kde se uvádí že se roztahuje plast v závislosti na teplotě v místnosti.
Hlavně mě zajímá pokud má někdo podobný problém a jde mi o to jestli se to bude třeba zhoršovat.
S TV jsem spokojen a vracet se mi ji nechce ale večer je to opravdu dost nepříjemné.
Za každou radu a informaci budu velice vděčný !
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod trent 17. 8. 2017 22:01

Mám 50" verzi a nic mi tam neloupe. Je to skutečně „hardwarového“ původu? Nemůže to být nějaký pazvuk z reproduktoru(který se by možná mohl vyřešit resetem)?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 17. 8. 2017 23:45

Roztahování plastů teplem z místnosti je blbost. To by lupalo tak hodinu až dvě po přenesení z venku - POKUD BY VENKU MRZLO, AŽ BY PTÁCI PADALI V LETU. Ale je léto a venku jsou hice, že se zavařujou mozky. V místnosti je spíš míň než venku - a zapnutá telka v pohotovostním stavu nemá co lupat, tak výraznej ohřev se v ní nemůže odehrávat - OBZVLÁŠŤ NE V POHOTOVOSTNÍM STAVU StandBy. Hezky bych ji zabalil zpátky do škatule a odtransportil ji z5 k prodejci - a tam reklamoval, že vydává podezřelý zvuky, který elektronickej přístroj V KLIDU nemá co vydávat.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 18. 8. 2017 09:05

Mam presne tento isty model doma (cca 1/4 roka)...a nepotesim Ta.
Ziadne pazvuky som nespozoroval.
Jedna sa o to, ako dlho a casto sa to vyskytuje. Ci je to len pri vypnutom stave a vlastne do akej miery Ti to vadi. Mas dobre dotiahnute/zaskrutkovane sroby na stojane?
(Ono reklamovat danu TV, je jedna moznost...ale pochybujem, ze budu mat este tento model cistonovy/nevybaleny).
btw: Ja som ju zohnal tak z Nay,ale takym sposobom, ze som napisal do predajni, kde ju evidovali ako "VYSTAVENY KUS" ..ale pritom bola nevybalena. Tak som si ju dal zaslat do miestnej predajne a tam ju kupil.
bylinnycaj
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil.25 18. 8. 2017 10:21

Tak to mi bylo jasný že budu jediný kdo má takový problém.
Tv mám od pondělí ale skoro neběžela protože jsem pořád v práci. O víkendu ji nechám zapnutou a uvidím co a jak,pokud by se to zhoršilo tak ji dám bud na reklamaci nebo ji do 14 dnu vrátím.
Ale pryč se mi jí moc dávat nechce,obraz je parádní a FHD mi bohatě stačí.
Jinak díky za odpovědi.
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod R222 2. 5. 2020 15:25

Mám kdl 32. V ložnici. Vypínat ji ve 23 h. Občas okolo 8:30 rano při vypnutem stavu jako by se trochu zapla. Proste v ni lupne a za cca 15 vteřin toho nechá a je klid. Aktualizaci sw přes anténu mám vypnutou. Jo a je přímo u otevřeného okna.
R222
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků