LG - názor na TV a žádost o porovnání LH630V, LH6047, LH604V

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod airslava 8. 1. 2017 21:11

Volvo XC70 píše:To Ryan a MgX: Je smutné, že nejlepší FHD model LG roku 2016 (LH630) nedosahuje kvality FHD modelu roku 2015 (LF652).

cau, tato tv (https://www.patro.cz/produkt/1077065038 ... -dvb-t2cs2) je nejlepsi FHD model v roce 2016?

Jinak mohl by mi nekdo srovnat LH630V, LH6047, LH604V
Ktery z nich je nejlepsi?

Moc dekuji :)

P.S.: Pokud to sem nepatri, tak to smazte a udelam si prispevek
airslava
Junior

Odeslat příspěvekod Jeremy4 24. 7. 2017 19:50

Dobrej,tak jak zde koukám na obrázky a procitam tak zjišťuji ,že ačkoli mám úplně stejný model tak no mám asi nějakej ošizené .Chybí v nabídce vyvážení bílé a další úpravy ani polozku proti vypálení obrazu nemohu najít.No buď sem totální hlupák a nebo to mám opravdu méně vybavené jede jedná se o LG 55EG910V .Prostě podle obrázku stejný tip ,který zde hodnotitelů.Vlastne mě ó moc nejde jen o nejideálnější nastavení obrazu samo,že každý máme trochu jiné oči ale ostrost,hloubka a reálné podání barev snad je hodně podobné no.Poprosim ó odpověď zda je možné abych měl méně vybaveny kus? Díky moc a zdar ladění už Ládík dva dny a pořád to dle mě není úplně nej.Je a v obrazovém módu je mimo jiné i ECO to je ekonomické nastavení obrazu? Já jen .že září jak hvězda .Tak tomu taky trochu nerozumím. Tak zatím nashle.A sorry ,že je to starší model rok 2015 ale koupil jsem nedávno a proto se ptám zde díky
Jeremy4
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků