LG 55EG9A7V

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Radoo 30. 1. 2018 16:31

Dorazili mi ty BT sluchátka LG HBS-S80.
První pohled - spokojenost.

Co sluchátka:
- spárují se s TV - hurá. (Ani jedny neorig. se nespárovali, mají to ošetřené)
- ovládání hlasitosti jak na sluch., tak i na TV
- jdou s nimi přepínat programy nahoru/dolů - milé překvápko
- dobrý zvuk
- dosah asi 6m přez jednu zeď
- hlásí, po jejich zapnutí, jak je nabitá baterie
- nevypadnou z uší, dají se použít na sport
- pěkný design a provedení, balení
- příslušenství
- cena byla přijatelná, za to co nabízí - 1.500
- krytí proti dešti

Co TV LG:
- po zapnutí sluchátek TV nabídne sama poslat zvuk do sluchátek, stačí odsouhlasit
- po jejich vypnutí se musí na TV ručně přepojit na interní repro v TV via rychlé menu

Papírová výdrž OK, reál nevím ..
Radoo
Junior

Odeslat příspěvekod Radoo 31. 1. 2018 10:43

[quote="Win-Win"]Přenechám objednávku na tento televizor k vyzvednutí na prodejně v Praze. Cena 24784kč. Objednano na akci "Bez DPH"[/quote]
Já jsem včera koukal v OKay a měli tam cenu 35.000 - dle cenovky tato FHD telka. Nenapadlo mě podívat se na štítek jestli nezlevnili 4k a neudělali chybu, protože FHD a 4k vypadaji stejně. Čekněte to u vás. Koukal jsem 8-D
Radoo
Junior

Odeslat příspěvekod prophet 31. 1. 2018 22:56

LG WebOS 2.x sa sparuje iba s LG HBS bluetooth sluchadlami (pouzivam HBS 600, to su jedine normalne sluchadla, nie in-ear).. WebOS 3.x (ako je v LG 4K OLED TV) uz podporuje aj normalne bluetooth sluchadla.

Inak s TV maximalna spokojnost (moj kus vyrobeny 12/2017, fw 4.05.90), po kalibracii so sondou skvele neprepalene farby a uzasna cierna, tuner na DVB-C funguje bez problemov s CA modulom od UPC, smart funkcie ci prehravanie z USB nepouzivam ani ma nezaujimaju - na prehravanie filmov mam popcorn A500, kde nemusim riesit problemy s framerate (23.976 vs 24), trhanim obrazu a pod. Rovnako PS4 funguje bez problemov (na lag sa tu nikto zatial nestazoval).
prophet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kini666 1. 2. 2018 08:15

Prophet:
Ten FW 4.05.90 si tam uz mal alebo si to sam aktualizoval? Lebo ja tam mam 4.05.75 a neponuka mi ziadnu aktualizaciu a ani na stranke LG som ziadny novsi FW nenasiel.
kini666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prophet 1. 2. 2018 11:17

Je tam od vyroby.. a na ruskom LG webe je aj update na 4.05.85, ale osobne by som to neriskoval (nikto nevie, ake su tam rozdiely - myslim, ze ked nastavis region TV na rusky, tak detekuje tento update).. prve kusy mali 4.05.56.
prophet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radoo 1. 2. 2018 12:31

Také mám fw 4.05.75, možnost vyšší není nabízena.
Díky prophetovi za vysvětlení s těmi sluchátky, takhle jednoznačnou informaci jsem nikde nenašel. Ty LG HBS-600, jsem si chtěl objednat, ale nikde už nejsou. Nechápu, že taková skvělá a vybavená sluchátka už LG nedělají a ani nemají náhradu této koncepce přes hlavu, s BT a odpojitelným klasickým kabelem. Přepínají ty 600 taky programy ?
Radoo
Junior

Odeslat příspěvekod Fifoun74 3. 2. 2018 11:58

Fifoun74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radoo 3. 2. 2018 15:08

A co je to za akci ? Alza je za 30. Byla už mnohem levněji, viz o pár řádků více za 25. Já ji mám za 27.
Radoo
Junior

Odeslat příspěvekod Fifoun74 3. 2. 2018 15:27

Ja ji taky kupoval minulej tejden za 25,na alze stoji 30,ale ps4 a hra v cene.
Fifoun74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radoo 3. 2. 2018 16:38

Sorry, to jsem si nevšiml. Pro někoho to může mít význam, pokud po PS prahne, dobrá volba.
Radoo
Junior

Odeslat příspěvekod stormborec 3. 2. 2018 16:39

stormborec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 2. 2018 18:29

Ahojte, ma tady prosim nekdo zkusenosti s hranim na teto TV na konzoli? Zajima me to kvuli vypalovani obrazu - jak moc je to citelne a jak dlouho se to tam po dohrani drzi? Diky za pripadne podeleni se o zkusenosti! ;-)
C.I.S.I.
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 2. 2018 20:34

C.I.S.I. píše:Ahojte, ma tady prosim nekdo zkusenosti s hranim na teto TV na konzoli? Zajima me to kvuli vypalovani obrazu - jak moc je to citelne a jak dlouho se to tam po dohrani drzi? Diky za pripadne podeleni se o zkusenosti! ;-)

Retencia tam ostava par minut. Pokiaľ sa to neprehaňa, nevidim problem ani v hrani.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod stormborec 3. 2. 2018 21:45

podobnou retenci pamatuji u CRT - taky to po vypnutí ještě pár minut "svítilo"
stormborec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka