LG 55EG9A7V

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Radoo 23. 4. 2018 11:18

No já mám třeba Samsung lednici a tam mě zaujalo, že mají 10 let záruku na invertorový motor, to samé u lednic a vím, že to má i LG. Spíš bych se bál Beka :-D
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 23. 4. 2018 16:09

Mel bych na majitele prosim dotaz - kdyz bych si odmyslel, ze nebudu pouzivat vetsinu smart veci a vyuzival bych pro ne sviznejsi PS4 rozhrani (Netflix, HBO GO...)...jak moc zpomaleny je system, kdyz se pouziva vyhradne pro sledovani DVB-T? Tzn. prepinani programu, zapnuti TV, prepnuti vystupu. Jde mi jen o to, zda je to naprosto zanedbatelne a pomalost webOS 2.0 se projevuje az pri pouzivani smart aplikaci anebo bych se mel pripavit na pomalejsi odezvu i pri "beznem" pouzivani? Diky za pripadne zkusenosti!
C.I.S.I.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eevil 23. 4. 2018 16:55

Pomalost WebOs se projevuje pouze při listování EPG, Smart věcí apod. Zapínání TV a přepínání programů je naprosto v pohodě.
eevil
Junior

Odeslat příspěvekod suunto11 23. 4. 2018 16:57

Zdravím. Mám internet 80Mbit, při sledování youtube v položce pro experty mi to ukazuje rychlost okolo 30ti.U samsungu ue55mu7042, kterého jsem zkoušel předtím to ukazovalo správně (až 85mbit).Je ta televize špatná? Díky
suunto11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondrej.n 26. 4. 2018 10:05

Myslím, že ne, mám 50Mbit lan a ukazuje mi kolem 20Mbit..
I když teď koukám už ukazuje 43Mbit..Tak nevím..
ondrej.n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suunto11 26. 4. 2018 13:15

Diky moc za odpověď. Sledoval jsem to pořádně a občas mi to vyjede max.na 45 Mbit.
suunto11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 5. 2018 11:01

Tahle TV je ted v akci na LG shopu za 26k, coz je slusna cena (maji 10 % na vse)!

Rad bych se po par mesicich opet zeptal - hraje na teto TV nekdo na konzoli? Jak je s hranim spokojen? Predtim se nikdo moc neozval, tak snad uz tu mame vice uzivatelu se zkusenostmi ted :-)
C.I.S.I.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radoo 3. 5. 2018 15:50

No, pokud se tam nebude pouštět obraz, který má statické oblasti, tak to bude asi pěkný, ale jinak se ti tam obtisknou a může to působit rušivě do doby, než se přemáznou a nebo se TV vypne a znovu zapne. To asi záleží, co hraješ, ale u všech her jsou "budíky", skóre, munice, životy a tak ne ?
Radoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rominho79 3. 5. 2018 15:53

Já hraju na Xbox One spíše sportovní hry a nemám k tomu jedinou výtku. Vše běží jak má. Co se týče televize, mám s ní jediný zásadní problém a to je rychlost načítání GUIDE,to je něco strašného aby se program načítal třeba 20 sekund, a pri dalsim spuštění GUIDE cekal znova,tentokrate "jen" 5-10 sekund. Předtím jsem měl Panasonic,takže tohle byl pro mě šok.
Rominho79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nuchtala 3. 5. 2018 19:07

To je divné. Mě se Guide poprvé načítá cca 6-7 sec. Další spuštění Guide už je okamžité.
nuchtala
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej.n 4. 5. 2018 08:55

Nevíte někdo jakým způsobem, a jestli vůbec lze, nainstalovat do tv aplikaci eurosportplayer? Kvůli Giru, na čt sport nedávají..
ondrej.n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fantozzi99 4. 5. 2018 15:26

Guide mi taky trva klidne tech 20s, ale vice mne rozciluje nahravani na HDD. Nikde jsem nenasel, kde se da nastavit s jakym predstihem a s jakym zpozdenim ma nahravat - uz mi par nahravek znicil tim, ze skoncil nahravani treba 10 minut pred koncem programu.
A jeste PAUZA - ta vydrzi jen 1 minutu a pak se program automaticky spusti a pokracuje, to si ani nestihnu odskocit :-)
fantozzi99
Junior

Odeslat příspěvekod Fifoun74 26. 5. 2018 08:42

Fifoun74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jehned 29. 5. 2018 15:33

Já ji dnes objednal za použití bodů a slevy na CZC.CZ za 17 481.- to už je slušný na OLED, snad vydrží panel víc jak ty 2 roky... :/
jehned
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maro2455 4. 6. 2018 09:58

Zdravím,
Prosím, jste schopni mi srovnat tuto LG 55EG9A7V s Samsung QE55Q7C - 138cm QE55Q7CAMTXXH ?
- neřeším prohnutou obrazovku
- jde mi o kvalitu obrazu - srovnání OLED a QLED
- jde mi o to, zda upscaling u Samsungu na 4K je výrazné zhoršení oproti LG s FHD
- jde mi o to, zda při porovnání těchto TV je u Samsungu HDR viditelné zlepšení
- je i u Samsungu opravdu panel 120Hz? 10bit?
- další srovnání obrazu funkcí? Jsem v zde pořád poměrně laik.
- zdroj bude hlavně tv programy z O2TV, PS4Pro, občas 4K film (ale zřídka), smart funkce občas youtube na pohádky pro děti.
- stojí dle Vašeho subjektivního názoru rozdíl 7 tisíc Kč za to investovat do Samsungu?
Díky.
maro2455
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků