Philips Android TV

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jardadts 4. 7. 2017 15:27

Ahoj ,

chtěl bych otevřít toto vlákno na řešení dotazů a problémů u TV Philips se systémem Androidem.

Hned bych měl první dotazy:
Philips 65PUS7601
1.Youtube a přehrávání 4K videa
V plném rozlišení nejsem schopný dosáhnout plynulého přehrávání.I když přehrávání zastavím tak si načte do mezipaměti jen část videa a zastaví načítání.V podstatě přehrávání funguje tak ,že 10-20s načítá a 3-5s přehrává.
Rychlost interneteu bych měl mít dostatečnou (víc jak 15Mbit/s) . Pomůže jen snížení rozlišení na 1440p.

2.Po aktualizaci na nový firmware mi začaly kostičkovat kanály ČT u Skylinku.Je to tak jednou za minutu a k tomu 1s výpadek zvuku.Před aktualizací to bylo bez problémů.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marsimx 4. 7. 2017 18:14

Ahoj, mám starsi model 8109 z roku 2014 a vyladenost systemu je otresna. Aktualizace jsem dostaval do letosniho roku, ale řekl bych, ze opravy a vylepseni se tykaji spise zakazniku na zapad od nas (napr. vylepseni pro kabelovku v Belgii apod).

Nyni zvazuji obmenu za novy Oled 55pos901f, ale jak sleduju mnozstvi negativnich komentaru na netu, zvolim zrejme uplne jinou znacku. Skoda, ze se tato negativa nezminuji v recenzich.

Na 65pus7601 jsem taky uvazoval, tam tech negativnich komentaru tolik nebylo. Jak jsi spokojen s rychlosti TV apod?
marsimx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jardadts 4. 7. 2017 19:21

Marsimx:
Mám jí týden,takže jsem ve fázi zkoušení a testování a nerad bych se pouštěl do ukvapených závěrů.
Přepínání programů asi pomalejší než u technisat S2,ale v normě(SD 2s,HD 3-4s).Spuštění Menu a EPG okamžitě,přechody v Menu rychlé.Jen si zvykám na dotykovou plošku na křížovém ovladači,tam mi to ještě někdy přeskočí.
Nainstaloval jsem jen Kodi a s tím se učím. Hry a balast jsem zakázal instalovat .
Obrazově ,čím lepší signál tím větší zážitek. Bohužel musím konstatovat,že FullHD signál ze Skylinku je na 65" nedostačující .Obraz z Bluray je paráda,mkv Ripy už ztrácejí a Skylink HD mi přijde jak 720p na staré 46".
SD signál je dobré sledovat aspoň ze 3m taky mám pocit,že u SD signálu jdou barvy pleťovky dost do červena,což se u bluray a Youtube 4K neděje.
Určitě si to nechám skalibrovat.

Na fórech se řeší jen problémy a u každé TV najdeš většinou negativní komentáře.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jardadts 9. 7. 2017 17:37

1.Na fórech jsem se dočetl ,že pomůže vymazání updatu aplikace YouTube resp. nahrání starší verze,ale teď zas nejsem schopný v nastavení najít jak udělat downgrade YouTube. Poradí někdo?díky

2. vyřešeno,bylo to špatným signálem
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jardadts 28. 7. 2017 17:50

1.Tak jsem to asi vyřešil.Na několika zahraničních forech jsem četl ,že pomáha odinstalování aktualizací v aplikaci Youtube.Měl jsem verzi 1.3 a v nabídce jsem žádnou možnost odinstalovat aktualizace neměl.Nicméně jsem zkusil nainstalovat novou verzi 2.0.Nová verze byla celkově divná,tak jsem jí chtěl vymazat a najednou se v Mých aplikacích-Youtube objevila možnost odinstalovat aktualizace.No a po odinstalaci funguje buffering perfektně i na 4k videích.

Kdo má podobný problém na TV Philips s Androidem,tak je třeba naistalovat novou verzi Youtube a pak ji odinstalovat .

2.Tady jsem se ukvapil a problém s kostičkováním přetrvává.
Dělá to jen tento transpondér a tyto programy
Astra 23,5°E 12 344 H 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off ČT : D HD, ČT art HD, ČT Sport HD, ČT1 HD, ČT2 HD, ČT24 HD, JOJ Cinema +1 HD, Prima PLUS HD, Skylink Ochutnávka
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jardadts 29. 3. 2018 09:45

Mám 2 tipy pro Philipsaky snad to ocenite :
1. Kdo si chce premapovat tlacitko Netlix treba na Kodi nebo Youtube tak si v shopu stahnete aplikaci “App starter for Netlix button”.

2. Kdo ma dalkove s dotykovou ploskou a chce to vypnout tak pouzijte kombinaci techto klaves “8687 Mute”. Znovu dotykovku zapnete stejnyma klavesama
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků