TV kolem 43" do cca 13k kč

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod baron_FoX 21. 6. 2017 06:31

Ahoj, můžete mi poradit jakou TV vybrat do cca 13 tisíc.

Požadavky:
-úhlopříčka 40" a výš, ideálně aspoň 43"
-DVB-T2 (h.265)
-svižné ovládání
-možnost setřídit si pořadí uložených tv stanic
-EPG
-přehrávání z USB

ideálně nějakou ne-Samsung, známým větčinou brzo odešly, ale pokud by byla nejlepší z výběru tak se třeba nechám přemluvit.

Co říkáte třeba na Sony Bravia KDL-43WD757 nebo Panasonic TX-40ES403E nebo nějakou LG třeba 43LH6047?

Vím že to asi nebude žádná hitparáda, ale chci nějou tv u které si nebudu vyloženě říkat že jsem vyhodil prachy.
baron_FoX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 21. 6. 2017 09:12

Nevím, kam chceš až s úhlopříčkou jít, ale ta Bravia WD757 se v 49" variantě prodává jen o tisícovku dráž než v 43" (13 490 vs 12 490).
A Panasonic TX-40ES513E je jen o tisícovku dražší než ten tebou jmenovaný a v Electroworld u něho vrací tisíc korun zpět na věrnostní kartu. Nicméně oproti té Sony má výhodu asi jen v možnosti vyhledávat v EPG a přítomnosti více aplikací použitelných v ČR. A samozřejmě, je to jen 40".
EDIT: A když už jsme se dostali ke 49", tak v 50" tu je Samsung UE50J6282. Tu značku taky nemusím, ale 100Hz panel jinde za tuhle cenu nedostaneš (Sony W805C už je asi všude vyprodané).
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 22. 6. 2017 05:30

Aj ked mas k Samsungu absolutne iracionalnu nevolu, tak v tvojom rozpocte je vyssie spominany J6282, co je s velkym naskokom absolutne najlepsi TV aky sa da za 13000,- kupit.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baron_FoX 22. 6. 2017 15:57

Ten Samsung jsem se díval, ale všichni si stěžují na velmi pomalé reakce ovládání a už je pro mě ta tv zbytečně velká. škoda, no.
Zatím to vidím na tu Sony.
baron_FoX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 22. 6. 2017 17:40

Ktori su to ti vsichni? Neviem o tom zeby tento model trpel niecim podobnym.

U androidu to v tomto smere lepsie nebude.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 22. 6. 2017 18:25

baron_FoX píše:Ten Samsung jsem se díval, ale všichni si stěžují na velmi pomalé reakce ovládání...

Všichni si stěžují. Není lepší si zajít do obchodu a to údajně pomalé ovládání jednoduše vyzkoušet?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 28. 6. 2017 12:48

Myslím, že WD75 nemá android(který tedy sám o sobě už tolik pomalý není). Ale nejlepší je opravdu tu televizi někde vyzkoušet.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baron_FoX 29. 6. 2017 09:48

Ryan Giggs píše:Ktori su to ti vsichni? Neviem o tom zeby tento model trpel niecim podobnym.

U androidu to v tomto smere lepsie nebude.


Píšou o tom uživatelé snad v každé recenzi co je na internetu (Heureka, internet. obchody, dokonce i tady na foru se o tom nekdo zmiňuje). Na živo se vyzkoušet v mém okolí nikde nedá, už ji nikde nemají.
Je to jedno, stejně už se skoro nedá sehnat.
baron_FoX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 6. 2017 12:35

Nemozes brat vsetko co sa objavi na nete ako pismo svate. Obzvlast heureku a podobne nakupne portaly.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmarek20 29. 6. 2017 22:02

ja som nedavno nasim kupoval SAMSUNG UE43KU6072 ,ta LG 43LH6047 by tie nebola zla.
Heureka nema dobre recenzie ,niekedy je treba pozret odborne recenzie (google) casto v cuzdom jazyku. (reviews) Z viacerych stranok.
Beyerdynamic T1 1g/2g & dx160
Earsonics Velvet
Schiit Bifrost Multibit & Magni3
Woo Audio WA2
Viablue NF S6 0,7m
Supra Sword ISL 1m
Cosmic Audio Pure Gold 0,75m
Wireworld Supernova 6 1m
Sony SCD XB940 QS
Fiio X7 (AM3A-AM5-Am1)
zmarek20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 7. 2017 12:05

Ať nezakládám nové vlákno, tak se zkusím zeptat zde. Dlouhou dobu se rozhoduji o koupi nové TV a nyní jak mamce odešla její jsem se rozhodl ji dát svou Samsung UE 40EH5450 s tím, že si koupím novou. Chtěl bych nejlépe 43, jenže výběr je omezený. Bojím se 50,myslím si, že by byla už moc velká. Vyhrál jsem nedávno 55,ale ta už byla fakt obrovská, tak jsem ji dával pryč, proto bych chtěl nejlépe 43,protože 40 bych měl pocit, že bych si nepolepšil. Všichni radí nejlépe 100 Hz, ale ty aby člověk pohledal v kategorii tak do 20 tisíc. Nevím ani jestli výše má uvedená má nativních 100 Hz. Proto Vás požádám o radu s výběrem 43"(nejlépe) - 50 TV. Speciální požadavky asi nemám, ale aby byla SMART a měla pokud možno svižné přepínání kanálů a měla DVB/C tuner, jedu přes UPC a mám tedy CA modul. Nejlépe aby asi nebyla 4K, bojím se jak by vypadal obraz z UPC na 4K TV. V electrowordu měli Full HD nějakou Samsung novinku UE43M5672. Nebyla však 100 Hz a nejde o ni nic najít. Děkuji moc za tipy
hannys85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 4. 7. 2017 18:18

100Hz panel má v téhle relaci (a velikosti) Philips 43PUS6501. A pro 50Hz, ale VA panel (lepší černá a kontrast, horší pozorovací úhly) se dá obrátit na Panasonic TX-40EX703E.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 4. 7. 2017 18:42

To su ale UHD modely.
Možno sa ti niekde podari ešte splašiť Sony W75xC/W80xC.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 7. 2017 18:50

Já bych nejraději nějakého samsunga. Z několika stran mám potvrzeno(naposledy včera v Electrowordu), že TV s Androidem jsou hrůza..A poznám viditělně absenci 100 Hz ? Kdyby se model J6282 dělal ve 43", tak bych neváhal a šel do této TV. I prodavač mi v obchodě potvrdil, že je to velmi dobrá TV za dobrou cenu i když už se jedná o starší model..V EW měli poslední kus skladem za 11 490 Kč, bohužel však ve 40". Prodavač mi říkal, že je pouze 50 Hz i když jsem někde tady četl, že se jedná o 100 Hz ?
hannys85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 4. 7. 2017 19:11

Na nejake "potvrdenie z nekolika stran" sa vybodni, to ma nulovu vypovednu hodnotu. Najdem ti rovnaky počet ľudi, ktori budu tvrdiť presny opak. Treba si ten android niekde ošahať na vlastnej koži a nerobiť unahlene zavery na zaklade jedna pani povidala.

Ak silou-mocou nechceš ten android, tak nešpekuluj a ber ten J6282 v 50".
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků