QLED vs LED - 55" Samsung UE55KS7002

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod trongix 8. 5. 2017 11:27

Dobrý den už delší dobu přemýšlím o nové televizi. Cenově by to nemělo být více než 35 tisíc. Televize bude používána k PS4 Pro a pro přenosný HDD kde budou uloženy 4K a Full HD filmy. Určitě bych rád aby to mělo DVBT2 kdybych ji chtěl dát náhodou do jiné místnosti :)

Hodně se mi líbí https://www.alza.cz/55-samsung-ue55ks70 ... d=18859826 ale nevím jestli QLED za to stojí oproti LED technologii. Přemýšlel jsem o OLED ale televize jsou ještě příliš drahé a jejich energetická efektivnost je horší jak u LED. Vím že u takto "levných" televizí HDR není nic moc ale když to bude mít tak se zlobit nebudu. a 100hz panel bych také uvítal.

Nějaké návrhy ? :)
Naposledy upravil trongix dne 8. 5. 2017 12:15, celkově upraveno 1
trongix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 8. 5. 2017 12:12

Za prvé... viewtopic.php?f=1703&t=1062432
Za druhé, zrovna tato televize je zde stále probíráná, takže by nebylo zcela od věci si nejdříve něco přečíst. Všechny dotazované věci zde určitě najdeš.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trongix 8. 5. 2017 12:18

Tak to se omlouvám ale když zadám do vyhledávání výraz UE55KS7002 tak mi to nic nenajde :)
trongix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 8. 5. 2017 14:42

Nemusíš nic hledat. Stači se kouknout o pár vláken níž, než je to tvé. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků