55" FHD nebo UHD do 20000 Kč

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ludakk 25. 4. 2017 08:36

Zdravím odborníky,
chtěl bych požádat o radu s výběrem TV pro švagra, protože jsem se do hledání zamotal tak, že už nevím co mu doporučit. Chtěl by 100 Hz, ale tu jsem v daný cenový hladině našel snad jen Finlux 55FUA8062, jinak mi připadá, že většina stránek a hlavně prodejců lže, buď z neznalosti nebo schválně. Osobně si myslím, že při jeho nárocích na kvalitu obrazu (je schopnej koukat na kinorip :) ) stejně rozdíl mezi 50 a 100 Hz nepozná, takže bych ho asi přesvědčil. 4k asi taky nevyužije, Netflix nemá a mít asi nebude, i kdyby měl tak stejně vzhledem k vesnickymu připojení 4k stejně neprehraje, takže jediný využití by bylo na přehrání videí z mobilu. TV využívá hlavně ke sledování filmů a seriálů, momentálně přemýšlí o Skylinku, případně jiným satelitním poskytovateli. Předchozí TV měl nějakej Samsung HD ready jen, ale vyloženě preferenci výrobce nemá. Je totální BFU takže ovládání by mělo být co nejjednodušší.
Děkuji velice za případné rady.
ludakk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pingu2221 25. 4. 2017 09:23

Ahoj,

za tyhle peníze je 4k TV nesmysl. Bral bych, dokud je:

https://televize.heureka.cz/samsung-ue55j6282/#

Ale zbytečně bych nečekal, pozejtří už bejt nemusí. :-)
Pingu2221
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thomash181 25. 4. 2017 11:11

Čau, taky můžu doporučit ten Samsung. Mám ji doma a spokojenost, obraz vynikající za ty peníze.
Thomash181
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ludakk 25. 4. 2017 11:48

díky moc za doporučení
ludakk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukba 25. 4. 2017 16:28

OK potvrzuji Samsung UE55J6282 televizor pro nenáročné.
kukba
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků