Samsung UE50J6282 - flicek v obraze

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 27. 3. 2017 18:48

Díky za informace. Určitě další postup napiš.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robuTEKK 26. 4. 2017 13:57

Dnes jsem se dočkal odpovědi reklamačního střediska Samsungu :-D Zjistili, že moje televize není určená pro CZ trh :-D Takže nic řešit nebudou.. Znovu jsem volal do mallu s dotazem kam budou televizi posílat, když ji autorizovanej servis nebere. Tak asi do nějakýho jinýho servisu, nebo co.. Pokud mám problém televizi převézt, tak mám napsat mail na reklamace, a že prej by se pro ní možná stavili. Tak jsem zvědavej co mi na to odepíšou.. :)
robuTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod patejrik 26. 4. 2017 14:44

ˇřekl bych, že to pošlou do servisu autorizáku Samsungu, ale budou to muset zaplatit.
patejrik
Junior

Odeslat příspěvekod robuTEKK 26. 4. 2017 15:36

To by museli zaplatit i opravu (náhradní díl)? Nebo jen cestu?
robuTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 26. 4. 2017 17:19

To je jejich věc. Nicméně nabídka, že si pro TV přijedou mně přijde vstřícná. Uvidíš co dál... informuj nás.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robuTEKK 26. 4. 2017 18:00

Ona to nebyla vyloženě nabídka. Nazval bych to spíš doporučením, ať se zkusím zeptat po emailu. Když jsem se na to ptal před měsícem telefonicky, tak mi bylo řečeno, že svoz televizí nedělaj. No tak uvidíme co odpovědi..
robuTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod patejrik 26. 4. 2017 20:27

Samozřejmě by musel Mall.cz zaplatit všechno.
patejrik
Junior

Odeslat příspěvekod robuTEKK 27. 4. 2017 14:56

Právě odepsali z mallu, že svoz neprováděj. Prej to můžu poslat poštou.. Nevim co si o tom mám myslet. Přijde mi to jako celkem dobrej vtip.
Tak teda začnu řešit nějaký známý s většim autem, než mám já..
robuTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 28. 4. 2017 16:54

Ovšem taková forma přepravy by měla být nakonec hrazena prodejcem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robuTEKK 28. 4. 2017 17:26

Jo, tak to je. To by mi proplatili. Jenže můj hlavní problém je v tom (proto to celou dobu řešim), že nemám původní obal a nedokážu si představit do čeho bych to zabalil a mohl to dát cizímu přepravci.. Nevadí, domluvim se s někym kdo má 5ti dvěřový auto a hodim to na zadní sedačky. Já mám jenom 3 dveřový a do toho to dát nedokážu.
robuTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod patejrik 28. 4. 2017 20:10

To by ses divil, co se dá nacpat do 3 dveřového auta :D Konkrétně tvojí TV i v krabici u nás v práci nacpali Ukrajinci do Smartu a ve 2 lidech s ním odjeli :D a pak jí nacpal někdo do "kufru" Corvette :D
patejrik
Junior

Odeslat příspěvekod robuTEKK 28. 4. 2017 20:19

Já jsem ji svym autem taky přivez :) Právě díky tomu, že byla v krabici. Mohl jsem ji tam tak položit dost na hulváta a byla chráněná těma polystyrenama, co byly v krabici. Ale takhle nechráněnou už jí timhle stylem nechci vézt.
robuTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod robuTEKK 6. 5. 2017 11:39

Dnes jsem se švárou odvezl televizi do Mallu. Tak uvidíme, co bude za měsíc :-)
robuTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod robuTEKK 23. 5. 2017 19:32

Ahoj. Tak tu máme pokračování. V pátek mi napsali z mallu, že reklamace byla uznána a je na cetě ke mně. Dnes dorazila. Dle reklamačního protokolu byl vyměněn vadný LCD panel. Clouding je rozhodně slabší, flíček zmizel, takže úspěch.
Jenže se tu objevil novej problém.. TV podstatně hůř reaguje na dálkový ovladač. Před tim reagovala víceméně odkudkoliv z místnosti, teď reaguje jen při přesném namíření a ze vzdálenosti cca max 2 metry. Z gauče kterej mám cca 3 metry od TV už se nechytá. Celej předek TV je novej. Na okrajích jsou nalepený ochranný folie. Folii jsem odloupl ze spodní lišty, takže přijímač DO neni překrytej. Ten přijímač teď na pohled vypadá trochu jinak než dřív. Co je viditelný, tak ve vypnutym stavu míň svítí a při zmačknutí DO se nerozsvítí vůbec. Před tim to na mě vždycky mrklo, když to bralo signál z DO.
Opravu prováděl "Interservis Liberec".
Takže co teď? Nějaký rady? Další reklamace? :-\

Edit: Ten přjímač je opravdu jinej, protože ještě hůř reaguje když DO nahradim mobilem. Před tim to fungovalo parádně, teď hodně slabě. Takže ovladačem to nebude...
robuTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 24. 5. 2017 08:33

Reklamace. Domluv se klidně přímo v servisu, co to dělal, zda něco vymyslí. Pak info do mall.cz.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků