Android 6.0 na tv Sony 2015 a 2016?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod okbit 20. 4. 2017 11:29

Tak som aktualizoval na verziu v3.865 Trvalo to asi 25 min.Všetko prebehlo bez problémov.
Menu ide ešte rychlejsie , je to super.Zatiaľ max spokojnosť.Popracovali na tom chlapci.
okbit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lithrai 20. 4. 2017 11:48

Tak to som zvedavý. Ja som aktualizoval ešte pred mesiacom na tú stiahnutú verziu (mal som ju na disku), ale menu mi laguje stále.
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lars3 21. 4. 2017 19:08

Firmware v3.865 mé 43w755c "sedl" daleko líp než předchozí verze. Na první pohled zrychlené spouštění Program Guide (hlavně bez rušivého přerušeni obrazu a zvuku); třídění kanálu také probíhá rychleji (předtím opravdu nepoužitelné).
Aktualizováno stylem “obnova továrních dat“→ aktualizace →“obnova továrních dat“.
Zatím žádný problém.
lars3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman II 26. 4. 2017 09:48

u mě OTA aktualizace stále nepřistála:-(
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Paullik74 30. 4. 2017 11:12

Také jsem stále neobdržel OTA aktualizacu - KDL50W808C. Chci se zeptat těch, co už aktualizaci mají. Vyřešila problém s pomalým přenosem obrazu přes WiDi? Bezdrátový displej?
Paullik74
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melkortheevil 2. 5. 2017 09:39

Také by mě zajímal stav kolem WiDi. Problém zpomalování obrazu za zvukem, rozpad obrazu, kostičkování mám na KDL-55W808C.
melkortheevil
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 2. 5. 2017 10:40

tak trpělivost s OTA aktualizací došla a dnes nainstaluji novou aktualizaci z USB disku
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod sonny360 2. 5. 2017 11:19

také jsem instaloval z USB, měl jsem tam po reklamaci 6kovou verzi 3.845 a nedávno jsem nahrál 3.865, je to o něco lepší ale i tak se nějaké problémy stále objevují :-/
sonny360
Junior

Odeslat příspěvekod trent 2. 5. 2017 17:09

Já to tahal přes Wifi a v pohodě. Řekl bych, že je tv nepatrně rychlejší. A při spuštění EPG už nevypadává zvuk. Jinak jsem si zatím nějakých velkých změn nevšiml. Ale je fakt, že jsem to ani nezkoumal.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 2. 5. 2017 18:05

Aktualizace TV přes Wi-Fi není běžně výrobci doporučována. Buď kabel, nebo USB.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 5. 2017 20:18

Ono je to ale jedno, protože se aktualizační soubory stáhnou na pozadí při běhu televize a samotná instalace proběhne až po restartu z interní paměti.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Londerace 4. 5. 2017 05:20

Dnes v ranních hodinách nabídla televize Sony kdl-55w755c aktualizaci na nový systém. Samotná aktualizace proběhla bez problému.

ALE !!!

V aplikaci Youtube zmizela možnost 1080p 60 fps v nastavení kvality videa. Maximální kvalita je nastavena na 720p 60 fps. U "klasických" 1080p videí se nic nezměnilo. Vzhledem k tomu, že na televizi sleduji ze 70% právě videa na Youtube.....jsem mírně řečeno znechucen.

P.S. Přes chromecast lze 1080p 60 fps přehrát, ale video se v určitých pasážích trhá, což se předtím nedělo.

Máte někdo podobnou zkušenost ? Případně návrh na řešení ?
Londerace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman II 4. 5. 2017 06:51

Před dvěma dny bezproblémová aktualizace z USB - Sony KDL-55w809c. Prozatím se mi televize zdá svižnější a stabilnější systém, nic se nerestartuje což se mi předtím čas od času přihodilo, chválím vizualizaci ovládání hlasitosti.
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Londerace 4. 5. 2017 11:58

Mohl by ses prosím mrknout na Youtube na tohle video a povědět mi, jakou máš maximální možnou kvalitu v nastavení?

https://www.youtube.com/watch?v=2RIDhA9c8qw

Díky
Londerace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod double82 4. 5. 2017 12:14

Hlásim, že mi včera dorazila automatická aktualizácia.
double82
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků