ladění samsung

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod petere33 4. 2. 2017 21:45

Mám Samsung KU6072. Naladil jsem všechny potřebné satelitní programy, když chci ale naladit ještě pozemní vysílání, není tam žádná možnost. Nabídne mi to ladění programů z antény, tím se ale všechno, co je naladěno, smaže. Poradí někdo, jak naladit pozemní i satelitní programy a jak mezi nimi potom přepínat?
petere33
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod mpmivo 6. 2. 2017 17:18

No pre teba je aktualny posledny clanok.
Inak stlac na do CH.List / sipka vpravo / symbol anteny / antena, tak isto to prepnes nazad na satelit (alebo jeho variantu autoscanu).
Nic sa nezmaze, len tie programy nebudu spolu a musis ich takto prepinat. Zalohu sprav na usb kluc, a dobre..

Idem ja nejako vyhutat, ci sa da manualne dopisat do Chansortu info s DTV do SATlistu, aby to bolo spolu, tiez ma to stve.
mpmivo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dagy2 7. 2. 2017 14:57

No mať DVB-S/DVB-T/DVB-C prípadne nejaký stream z netu v jednom zozname nevie zrejme väčšina televízorov. Výrobcovia tam ešte nedospeli rovnako ako s EPG, CAM modulmi (keď bude kodované DVB-T2 a DVB-S tak to bude kartový mariáš pri prepínaní programov) atd atd.
Telky ktoré to vedia nie sú z toho bežného koša čo sem cpú Oukeje, Najky, Datarti a podobní.
Dagy2
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků