Sony 55W755C do 20k?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Alďák 23. 1. 2017 18:19

Zdravím,

mám v plánu koupi nové telky, co jsem si přečetl, tak mi zatím vychází s budgetem 20 tisíc asi nejlépe tahle Sonka. Počítám, že Android půjde pěkně párovat s mobilem. Zase ta rychlost je prý oproti samsungům horší, ale to by nevadilo.

Moje podmínky:
- 70% seriály a filmy
- 20% sport (streamovaný)
- 10% tv (pouze těch pár HD programů, co máme na kabelu)
- vzdálenost tv skoro 380cm

Můžu s klidným srdcem pořídit nebo máte lepší variantu? Předem děkuji.
Alďák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 23. 1. 2017 20:35

http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/w800c (to samé, akorát se 3D)

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/j6200 J6282

S tou Sony chybu neuděláš. Tady je ještě alternativa. Lepší/horší ... to musíš posoudit sám, které disciplíny obrazu upřednostňuješ. Jsou si velmi blízké.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod r626 24. 1. 2017 11:35

Ja mam o chlup mensi, velikost 50, ale muzu rict, ze tv je paradni, obraz je skvelej, android bezi tak jak ma, zadny zaseky nepozoruju. Jen co mi delalo trochu starost je prvni usporadani kanalu podle cisel, tak jsem to vydrzel asi do 15ti a vzdal jsem to.. je to strasne pomaly.. nicmeene pouzivat potom nahled s tlacitkem Guide a tam uz je vse rychle a prehledne tak to neresim.
r626
Junior

Odeslat příspěvekod Alďák 24. 1. 2017 15:03

No bude jako náhrada za starou LG 37lf2510 a tam světe div se, nejdou kanály z kabelovky třídit podle čísel vůbec. Hledat pak cca 40 běžících stanic v 200 položkovém seznamu je taky výživné.
Alďák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alďák 24. 1. 2017 19:33

indeshit: Děkuji za tipy a názor. Ještě se zeptám, zda bych se po "přitlačení" 2-3 tisíc dostal na něco o dost lepšího nebo je to fakt TOPka za ty peníze? (bez 3D, o to mi nejde)
Alďák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 25. 1. 2017 09:17

2-3k rozhodně ne. Byly by to vyhozené peníze. Spíš až nějakých 15k by to posunulo jinam :)
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Alďák 25. 1. 2017 12:01

Díky rady.
Alďák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smejda469 25. 1. 2017 16:42

r626: TO bych chtěl vidět tu hroznou rychlost o které tu píšeš opravdu jsem se ze srdce zasmál :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani

Můj nedávný komentář:

Rozhodně bych nebral ani jednu. Já sám jsem si ji před týdnem dovezl dom 55W808C a nevěděl jsem jaký peklo to bude.
Obraz - Docela dobrý
Systém - Tady to všecko začalo. Televize se ihned aktualizovala na 5.1.1 myslím a začlo peklo. První věc došlo na ladění kanálů nic hroznější a pomalejšího než u téhle televize jsem neviděl a srovnávání kanálů a mazání něco otřesného. Nahrálo to 60 programů a z těch programů některé byly i na pozici až 555! neuvěřitelný. Dále rychlost a odezva byla naprosto tragická na bodu 0. Přepínání kanálů tak 3. vteřiny černo pokud jste chtěli rychle přepínat TV to už bylo na tenhle systém moc. Dále co mě vytočilo TV se během 5. dní samovolně 2x restartovala. Dále často se stávalo že na ovladači přepínání kanálu se seklo a nešlo přepínat. Dále Dioda pod televizí se někdy seknula a neblikala. Když jsem na ovladači zmáčkl Guide, tak obraz spadl i zvuk proběhla nějaká doba čekání vyskočila tabulka s kanály zase blikl obraz i zvuk a pak se to celé rozjelo a to dělalo pokaždé hrozný!!!!! Dále otřesný přístup ze zadu ke konektorům. Dále přehled souborů na třeba Flashdisku katastrofální. Ovladač vypadal hrozně a nepřehledně a působil hrozně laciným dojmem. V životě mě tak televize nevytočila, tak jsem ji vrátil. V životě jsem neviděl, tak neodladěný systém jako v téhle TV. Kamarád co má doma LG se jenom smál když viděl, jakou má odezvu TV a jaký má nedostatky. Koupil jsem si Samsung s Tizen a to je sakra rozdíl všecko funguje, tak jak má. A ti kteří budou tvrdit, že jim to nedělá je spousta lidí co s Androidem v TV má problémy stačí jen hledat.
smejda469
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alďák 25. 1. 2017 18:55

Díky za reakci a přímou zkušenost. Osobně jsem dnes přemýšlel, že pošetřím 2 tísíce a půjdu do toho Samsunga 6282.
Alďák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r626 26. 1. 2017 12:24

Smejda:
Jakou hroznou rychlost?! Nikde jsem zde ve vlaknu takove spojeni nepouzil.. tak nechapu kam miris..
r626
Junior

Odeslat příspěvekod smejda469 26. 1. 2017 17:09

r626: android bezi tak jak ma, zadny zaseky nepozoruju. Myslel jsem tohle. TO mě opravdu mile pobavilo a hlavně proto jelikož jsem tu TV měl týden doma. Nejlepší na tom je že i moje přítelkyně prosila abych ji šel vrátit, že to je hrozný. Takže krásná práce od Sony :tleskani :tleskani . Stěmi záseky Android znám moc dobře a takhle neodladěný jsem ho viděl možná na prvních dotykových mobilech s označením 2.3.4 atd... K té TV by měli zadarmo dávat prášky na uklidnění. A jde vidět že se bavíme o stejné TV už jen skrze ty programy u toho už jsem myslel, že poletí z druhého patra. Samozřejmě je to každého volba. Já jen řekl svoji zkušenost a prostě mě pobavil komentář Android běží tak jak má :mrgreen: :mrgreen:
smejda469
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gustoh 26. 1. 2017 17:54

Tak na mojom Philipse PUS7150 Android beha tak jak ma.Vyse roka bez zasekov.A pouzivam ho teda dost.A moj stary mobil HTC Desire S s Androidom 5 rokov stary beha tak jak ma doteraz bez zaseku a bez restartov.Mozno si mal smolu na konkretny kus.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alďák 26. 1. 2017 20:34

Tak Philips je jiný HW, to asi nejde srovnávat. Sám mám po několika Nexusech zkušenost s update androidu (často nějaká HW součást nefunkční, záseky apod.), ale stejně bych za WM ani iphone neměnil.
Alďák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trent 26. 1. 2017 20:56

smejda469: Chápu to dobře, že když máš negativní zkušenost ty, tak je to špatná televize a nikdo si jí nemá kupovat? Protože jen tvá zkušenost je ta správná a všichni ostatní kecají. Je to tak?
Já tu televizi mám doma půl roku a záseky a pády se nekonají. Ano, integrované přehrávače multimedií jsou špatné, ale že si někdo neumí nainstalovat lepší přehrávač... je jeho problém.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alďák 27. 1. 2017 08:11

V EW přes víkend 10% sleva na 55´, tak teď už jen vybrat a jdeme na to :)
Alďák
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků